Články

Krátké zprávy

  • 18.11.2017 -

    FOTOGRAFIE:
    Starší žáci - Bílina
    Mladší žáci - Bílina

  • 17.11.2017 - Aktualizace: TRÉNINKY - LISTOPAD 2017
  • 16.11.2017 - PARTNEREM utkání 20.kola 2.ligy mezi mužstvy HC Baník SokolovHC Letci Letňany, které se hraje ve středu 22.11. 2017 od 18.00 hodin, je společnost PROFAUNA s.r.o. a Restaurace "U smrku" - Mgr. Ivan PAJTAŠ. Děkujeme za podporu
  • 12.11.2017 - Fotografie:
    St. dorost vs. HC Slovan Louny
  • 12.11.2017 - Fotografie:
    3. třída vs. HC Stadion Cheb
  • 10.11.2017 - PARTNEREM mistrovského utkání 2.ligy ČR mezi mužstvy HC Baník SokolovHC RODOS Dvůr Králové n/L, které se hraje ve středu 15.11. od 18.00 hodin, je společnost KV Služby s.r.o. - pan Antonín PAŠEK. Děkujeme za podporu
  • 9.11.2017 - Aktualizace:
    ZÁPASY LISTOPAD - VENKU
    (ml. dorost 19.11. v Klatovech)
  • 8.11.2017 - Aktualizace:
    ZÁPASY LISTOPAD - DOMA
    (A-tým 29.11.2017)
  • 8.11.2017 - POZOR !!!  Týmy HC Baník Sokolov a HC Draci Bílina se dohodly, že své vzájemné utkání 28.kola, které se má hrát ve středu 27.prosince, si předehrají ve STŘEDU 29.11. OD 18.00 hodin.
  • 3.11.2017 -

    Výměna pořadatelství:

    Na základě požadavku soupeře došlo k výměně pořadatelství u A-týmu. Ve středu 22.11.2017 od 18:00 se Baník utká s Letňany na domácím ledě. V sobotu 6.1.2018 pak bude odehráno utkání na ledě Letňan.

  • 1.8.2017 - Instagram A-týmu HC Baník Sokolov

Poslední výsledky

  • A-týmSokolov - Dvůr Král.4:1
     Bílina - Sokolov5:8
  • St. dorostPZ Kladno - Sokolov6:4
     Sokolov - Louny7:2
  • Ml. dorostDomažlice - Sokolov6:1
     Sokolov - Rokycany0:2
  • St. žáciSokolov - Děčín7:1
     Ostrov - Sokolov6:5
  • Ml. žáciSokolov - Děčín16:2
     Ostrov - Sokolov3:7
  • 4. třídaSokolov - Cheb12:6, 24:4
     Sokolov - K. Vary24:5, 10:10
  • 3. třídaSokolov - Cheb13:3, 13:9
     Sokolov - K. Vary9:5, 8:14

Další zápasy

  • A-týmLetňany22.11.2017  18.00 D
      Most25.11.2017  17.30 D
  • St. dorostÚstí n/L26.11.2017 V
  • Ml. dorostKlatovy19.11.2017  9.15 V
      Ostrov25.11.2017  10.00 D
  • St. žáciMost25.11.2017  14.30 V
      Tachov2.12.2017  12.15 D
  • Ml. žáciMost25.11.2017  12.30 V
      Tachov2.12.2017 D
  • 4. třídaK. Vary19.11.2017  10.00 V
      Cheb19.11.2017  10.00 V
  • 3. třídaK. Vary25.11.2017  11.00 V
      Cheb25.11.2017  11.00 V
  • 2. třídaOstrov3.12.2017 D
      Cheb3.12.2017 D
Zavřít plakát a přejít na web