Tabulka: B-tým

Základní část - celkem

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HC Domažlice 5 3 2 0 0 58:28 +30 13 +4
2. HK Rokycany, o.s. 5 4 0 1 0 42:18 +24 13 +10
3. HC Stadion Cheb 5 3 1 1 0 40:16 +24 12 +3
4. HC Rebel město Nejdek 4 4 0 0 0 26:12 +14 12 +9
5. HC Klatovy "B" 4 2 0 2 0 27:17 +10 8 -1
6. HC Meteor Třemošná 4 2 1 0 1 20:13 +7 8 -1
7. HC Čerti Ostrov 6 2 0 1 3 30:59 -29 7 +4
8. HC Baník Sokolov 6 0 2 0 4 11:25 -14 4 -5
9. HC Tachov 4 1 0 0 3 23:34 -11 3 0
10. TJ Apollo Kaznějov 5 1 0 0 4 20:36 -16 3 -9
11. ZD Trstěnice 4 0 0 1 3 13:32 -19 1 -8
12. HC Mariánské Lázně 4 0 0 0 4 12:32 -20 0 -6

Základní část - doma

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HC Domažlice 3 2 1 0 0 38:19 +19 8 -1
2. HC Meteor Třemošná 3 2 1 0 0 16:7 +9 8 -1
3. HC Stadion Cheb 3 2 0 1 0 27:11 +16 7 -2
4. HC Klatovy "B" 3 2 0 1 0 19:8 +11 7 -2
5. HK Rokycany, o.s. 1 1 0 0 0 15:3 +12 3 0
6. HC Čerti Ostrov 1 1 0 0 0 6:3 +3 3 0
7. HC Rebel město Nejdek 1 1 0 0 0 6:4 +2 3 0
8. HC Baník Sokolov 3 0 1 0 2 7:11 -4 2 -7
9. ZD Trstěnice 3 0 0 1 2 10:26 -16 1 -8
10. HC Tachov 1 0 0 0 1 6:7 -1 0 -3
11. HC Mariánské Lázně 2 0 0 0 2 9:21 -12 0 -6
12. TJ Apollo Kaznějov 4 0 0 0 4 13:30 -17 0 -12

Základní část - venku

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HK Rokycany, o.s. 4 3 0 1 0 27:15 +12 10 +10
2. HC Rebel město Nejdek 3 3 0 0 0 20:8 +12 9 +9
3. HC Domažlice 2 1 1 0 0 20:9 +11 5 +5
4. HC Stadion Cheb 2 1 1 0 0 13:5 +8 5 +5
5. HC Čerti Ostrov 5 1 0 1 3 24:56 -32 4 +4
6. TJ Apollo Kaznějov 1 1 0 0 0 7:6 +1 3 +3
7. HC Tachov 3 1 0 0 2 17:27 -10 3 +3
8. HC Baník Sokolov 3 0 1 0 2 4:14 -10 2 +2
9. HC Klatovy "B" 1 0 0 1 0 8:9 -1 1 +1
10. HC Meteor Třemošná 1 0 0 0 1 4:6 -2 0 0
11. ZD Trstěnice 1 0 0 0 1 3:6 -3 0 0
12. HC Mariánské Lázně 2 0 0 0 2 3:11 -8 0 0

Základní část - posledních 5 odehraných zápasů

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HC Domažlice 5 3 2 0 0 58:28 +30 13 +4
2. HK Rokycany, o.s. 5 4 0 1 0 42:18 +24 13 +10
3. HC Stadion Cheb 5 3 1 1 0 40:16 +24 12 +3
4. HC Rebel město Nejdek 4 4 0 0 0 26:12 +14 12 +9
5. HC Klatovy "B" 4 2 0 2 0 27:17 +10 8 -1
6. HC Meteor Třemošná 4 2 1 0 1 20:13 +7 8 -1
7. HC Čerti Ostrov 5 2 0 1 2 23:36 -13 7 +4
8. HC Baník Sokolov 5 0 2 0 3 10:23 -13 4 -2
9. HC Tachov 4 1 0 0 3 23:34 -11 3 0
10. TJ Apollo Kaznějov 5 1 0 0 4 20:36 -16 3 -9
11. ZD Trstěnice 4 0 0 1 3 13:32 -19 1 -8
12. HC Mariánské Lázně 4 0 0 0 4 12:32 -20 0 -6

Rozcestník Týmy

Zvolte hráče měsíce listopad

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod