Výsledky ligy: B-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.9. 2018 11.30 HC Klatovy "B" HC Stadion Cheb 4:5 SN
So 29.9. 2018 11.30 HC Mariánské Lázně HC Tachov 5:11
So 29.9. 2018 11.30 TJ Apollo Kaznějov HC Rebel město Nejdek 3:5
So 29.9. 2018 11.30 HC Domažlice HC Čerti Ostrov 23:7
So 29.9. 2018 11.30 HC Meteor Třemošná ZD Trstěnice 6:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 6.10. 2018 17.30 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 18:4
So 6.10. 2018 17.30 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek 4:10
So 6.10. 2018 17.30 HC Klatovy "B" HC Tachov 7:3
So 6.10. 2018 17.30 TJ Apollo Kaznějov HK Rokycany, o.s. 3:7
So 6.10. 2018 18.00 HC Domažlice HC Meteor Třemošná 6:4

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 13.10. 2018 11.30 HC Domažlice HC Klatovy "B" 9:8 SN
So 13.10. 2018 11.30 HC Tachov TJ Apollo Kaznějov 6:7
So 13.10. 2018 11.30 ZD Trstěnice HC Stadion Cheb 1:8
So 13.10. 2018 11.30 HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 6:3
Ne 14.10. 2018 11.30 HC Meteor Třemošná HK Rokycany, o.s. 5:4 SN

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 20.10. 2018 09.00 HC Meteor Třemošná HC Mariánské Lázně 5:0
So 20.10. 2018 09.00 TJ Apollo Kaznějov HC Čerti Ostrov 4:5
So 20.10. 2018 09.00 ZD Trstěnice HK Rokycany, o.s. 6:14
So 20.10. 2018 09.00 HC Stadion Cheb HC Domažlice 6:7 SN
Čt 22.11. 2018 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Tachov 10:3

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 27.10. 2018 09.00 HC Klatovy "B" HC Meteor Třemošná 4:2
So 27.10. 2018 09.00 TJ Apollo Kaznějov HC Domažlice 3:13
So 27.10. 2018 09.00 HK Rokycany, o.s. HC Tachov 15:3
So 27.10. 2018 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Čerti Ostrov 6:4
So 27.10. 2018 09.00 HC Mariánské Lázně ZD Trstěnice 6:4

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.11. 2018 09.00 HC Meteor Třemošná HC Tachov 7:3
So 3.11. 2018 09.00 HC Klatovy "B" TJ Apollo Kaznějov 14:1
So 3.11. 2018 09.00 HC Domažlice HK Rokycany, o.s. 7:8
So 3.11. 2018 09.00 HC Stadion Cheb HC Mariánské Lázně 6:5
So 3.11. 2018 09.00 ZD Trstěnice HC Rebel město Nejdek 1:5

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.11. 2018 18.00 HC Rebel město Nejdek HC Meteor Třemošná 4:2
So 10.11. 2018 18.00 HC Čerti Ostrov HC Tachov 5:8
So 10.11. 2018 18.00 HK Rokycany, o.s. HC Mariánské Lázně 12:7
So 10.11. 2018 18.00 ZD Trstěnice HC Klatovy "B" 5:8
So 10.11. 2018 18.00 HC Stadion Cheb TJ Apollo Kaznějov 4:6

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.11. 2018 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb 2:3
So 17.11. 2018 09.00 HC Čerti Ostrov ZD Trstěnice 12:3
So 17.11. 2018 09.00 HK Rokycany, o.s. HC Klatovy "B" 2:5
So 17.11. 2018 09.00 HC Tachov HC Domažlice 6:15
So 17.11. 2018 09.00 TJ Apollo Kaznějov HC Meteor Třemošná 8:7 SN

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.11. 2018 09.00 HC Meteor Třemošná HC Domažlice 6:11
So 24.11. 2018 09.00 HK Rokycany, o.s. TJ Apollo Kaznějov 6:3
So 24.11. 2018 09.00 HC Tachov HC Klatovy "B" 8:10
So 24.11. 2018 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně 8:0
So 24.11. 2018 09.00 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 3:14

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.12. 2018 09.00 HC Tachov HC Stadion Cheb
So 1.12. 2018 09.00 ZD Trstěnice HC Domažlice
So 1.12. 2018 09.00 HC Mariánské Lázně HC Klatovy "B"
So 1.12. 2018 09.00 HK Rokycany, o.s. HC Rebel město Nejdek
So 1.12. 2018 09.00 HC Čerti Ostrov HC Meteor Třemošná

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.12. 2018 09.00 HC Mariánské Lázně HC Čerti Ostrov
So 8.12. 2018 09.00 HC Stadion Cheb ZD Trstěnice
So 8.12. 2018 09.00 TJ Apollo Kaznějov HC Tachov
So 8.12. 2018 09.00 HC Klatovy "B" HC Domažlice
So 8.12. 2018 09.00 HK Rokycany, o.s. HC Meteor Třemošná

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.12. 2018 09.00 HC Meteor Třemošná HC Klatovy "B"
So 15.12. 2018 09.00 HC Tachov HK Rokycany, o.s.
So 15.12. 2018 09.00 HC Domažlice TJ Apollo Kaznějov
So 15.12. 2018 09.00 HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek
So 15.12. 2018 09.00 ZD Trstěnice HC Mariánské Lázně

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.1. 2019 09.00 HC Stadion Cheb HC Meteor Třemošná
So 5.1. 2019 09.00 HC Čerti Ostrov HK Rokycany, o.s.
So 5.1. 2019 09.00 HC Klatovy "B" HC Rebel město Nejdek
So 5.1. 2019 09.00 HC Domažlice HC Mariánské Lázně
So 5.1. 2019 09.00 TJ Apollo Kaznějov ZD Trstěnice

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.1. 2019 09.00 HC Rebel město Nejdek ZD Trstěnice
So 12.1. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Stadion Cheb
So 12.1. 2019 09.00 HK Rokycany, o.s. HC Domažlice
So 12.1. 2019 09.00 TJ Apollo Kaznějov HC Klatovy "B"
So 12.1. 2019 09.00 HC Tachov HC Meteor Třemošná

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.1. 2019 09.00 HC Meteor Třemošná TJ Apollo Kaznějov
So 19.1. 2019 09.00 HC Domažlice HC Tachov
So 19.1. 2019 09.00 HC Klatovy "B" HK Rokycany, o.s.
So 19.1. 2019 09.00 ZD Trstěnice HC Čerti Ostrov
So 19.1. 2019 09.00 HC Stadion Cheb HC Rebel město Nejdek

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.1. 2019 09.00 HK Rokycany, o.s. HC Stadion Cheb
So 26.1. 2019 09.00 HC Tachov ZD Trstěnice
So 26.1. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně TJ Apollo Kaznějov
So 26.1. 2019 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Domažlice
So 26.1. 2019 09.00 HC Čerti Ostrov HC Klatovy "B"

Rozcestník Týmy

Zvolte hráče měsíce prosinec

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod

Zavřít plakát a přejít na web