12.7. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Michal Hotěk bude reprezentovat

Baník bude mít zástupce na mistrovství světa juniorů v inline hokeji.

Devatenáctiletý útočník Michal Hotěk, který naposledy působil v juniorce Karlových Varů, byl nominován na mistrovství světa juniorů v inline hokeji, které se uskuteční od 14.7.2018 v Itálii. Odchovanec přerovského hokeje nastoupí v národním dresu postupně proti Švédsku, Švýcarsku a Francii. Michal Hotěk nastupuje v inline hokeji za IHC Night Birds Přerov v extraligové soutěži.

Michal však nebude prvním hráčem Baníku, který nastoupil v reprezentačním dresu s bruslemi na kolečkách. Pamětníci zcela jistě vzpomenou na Davida Kamase, který s národním mužstvem dokonce vybojoval mistrovský titul v kategorii seniorů.

Michal Hotěk také nebude v kabině Baníku jediným inline hokejistům. Na soupisce prvoligového týmu IHC Rakovník je další posila Baníku Martin Čurda.

Michalovi gratulujeme k nominaci a držíme palce na mistrovství světa.