Výsledkový servis

Výsledky z uplynulého týdne

Dorost:

HC Klášterec - HC Baník Sokolov 3:13 (1:6, 1:5, 1:2)

Branky: 11:44 Kroupar, 23:22 Kroupar (Zlámal), 56:18 Ševčík (Zlámal) - 1:02 Šmajdová (Pastier), 2:38 Ondrejka, 4:28 Sipl (Jurča), 6:59 Šmajdová, 7:36 Ondrejka, 15:08 Jurča, 22:15 Veverka, 24:01 Šmajdová (Pastier), 28:12 Horváth, 32:06 Veverka (Šmajdová), 35:09 Remta (Valta), 47:43 Horváth (Veverka, Pastier), 51:13 Strnad

Sestava Sokolova: Král (51. Schmid) - Strnad (A), Jurča (C), Valta, Pašek - Remta, Sipl, Veverka (A), Šmajdová, Ondrejka, Pastier, Horváth.

Do nové sezóny vstoupil výborně dorost Baníku Sokolova, který byť v malém počtu hráčů rozhodl de facto o své výhře již v první dvacetiminutovce, kterou vyhrál 1:6. Dobrý vstup do utkání potvrdil dorost i jasnou druhou třetinu, kterou získal ve svůj prospěch v poměru 1:5. V dobrém světle se ukázala nově příchozí Vivien Šmajdová, která se v prvním utkání za Baník uvedla hattrickem a asistencí. V dalším kole čeká dorostence soupeř z Ostrova.

„B“ tým:

HC Rakovník - HC Baník Sokolov B 5:11 (2:3, 1:2, 2:6)

Branky: 4:45 Okegawa (Kounovský), 13:05 Okegawa (Vlk), 21:37 M. Gebhart (Karas, O. Gebhart), 48:30 Kounovský (Hegenbart), 57:27 M. Gebhart -02:35 Petrov (Kašpar), 6:10 Kašpar, 11:17 Kašpar (Navrátil, Pfister), 22:21 Hauzr (Koco), 32:56 Fečo, 42:29 Říha (Kašpar, Petrov), 43:21 Kašpar (Salajka, Fečo), 44:49 Petrov (Říha), 47:39 Říha (Kašpar, Petrov), 53:56 Pastier (Hauzr), 59:43 Hauzr (Pfister).

„Béčko“ zamířilo na první, ostrý test do Rakovníka, kde jej čekal, kvalitní velmi silový tým, kterému chybělo několik hráčů základní sestavy a musel se vyrovnat s velmi náročným programem 4 zápasy za týden. Od začátku bylo utkání tvrdé, rozhodčí téměř vše pouštěli a lépe se s tím to vypořádal hostující celek i díky nejistotě domácího brankáře. Ve druhé třetině, rozhodčí začali na obou stranách pískat aspoň každý pátý faul, ale i tak se hra hodně rozdrobila a rozkouskovala. I přes nepovedený vstup do této části Baník druhou třetinu vyhrál 1:2. Poslední třetina již byla ve znamení chuti do hry a kombinačních akcí Sokolova jenž pravidelně navyšoval svůj náskok, z domácích hráčů už zbyla pouze frustrace. Toto vítězství nelze přeceňovat, uvidíme jak se „B“ týmu povede vstup do soutěže 29.9. proti Rokycanům.