24.9. 2018 | Mládež | Redakce
Výsledkový servis mládeže

Junioři zažili nečekaný zápas s Kadaní, který začal o 20 minut později a za stavu 2:1 zůstal nedohrán kvůli výpadku el. proudu. Obě žákovské kategorie srdnatě bojovali proti Varům. Do své soutěže vstoupila i 4. třída.

Junioři:

Kadaň 2:1 (0:1, 2:0) nedohráno
Branky: 31:05 Kellner, 38:32 Černý
Sestava: Horák - Kursa (A), Přibyl, Pohanka, Kosina, Benda, Doubek (C), Krutina - Petrov, D. Stejskal, Šťastný, Hafijanič, Bockstefel, Ouhrabka, Korčmaroš, Kellner, Mareček, Černý, Fečo.

Dorost:

Cheb 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Branky: 12:41 Šmajdová, 58:10 Šmajdová (Pastier)
Sestava: Král - Strnad (A), Jurča (C), Valta, Pašek - Albrecht, Sipl, Veverka (A), Šmajdová, Holejšovský, Ondrejka, Pastier, Horváth.

Starší žáci:

Karlovy Vary 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Branky: 10:17 Eismann (Simet), 44:04 R. Sobotka (Horvátová, Holejšovský), 53:01 Mlejnek (Horvátová)
Sestava: Hüttl (31. Roller) - Simet, Telín, Pavlík, Pašek, Knap, Mlejnek (C) - Horvátová, Petrák, R. Sobotka, Ott, Eismann, Holejšovský, Špiler.

Vyjádření trenéra Neče ml.:
Ačkoliv do utkání vstoupili mírně aktivněji hosté, energetici dokázali postupně obraz hry srovnat a ve druhé třetině být lepším týmem. V závěrečném dějství domácí odskočili dokonce na rozdíl tří branek, baníkovci se ale oklepali a skóre celkem dvakrát zkorigovali. Na karlovarských hráčích byl ovšem vidět větší hlad po vítězství a i díky velké bojovnosti si proto všechny body po zásluze ponechali doma.

Mladší žáci:
Karlovy Vary 3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
Branky: 00:37 Dobřemysl, 42:47 Hanek, 51:26 Hanek (Bauer)
Sestava: Novák - P. Šenkýř, Kohout, Juříček, Bauer - Skála, Křivka, Dobřemysl (C), Dulovec, Gregor, Botoš, Hanek.

Hned během prvního střídání se baníkovským hráčům podařilo vstřelit branku, nicméně od této chvíle se utkání z jejich strany proměnilo v přehlídku zahozených příležitostí. Trestal tak soupeř, který na začátku třetí třetiny vedl už o tři přesné zásahy. Hráči Sokolova se ještě zmohli na kontaktní odpověď, ovšem 10 minut před koncem domácí opět odskočili. Adam Hanek se sice vzápětí podruhé v zápase prosadil, nicméně do konce klání už se výsledkové skóre neměnilo.

Nejdek 8:4 (1:2, 4:1, 3:1)
Branky: 18:47 Sztolarik (Šedivec), 26:17 Palouš (Nešvera), 36:44 Ticháčková, 38:16 Palouš (Sztolarik), 39:30 Palouš (Šedivec), 40:15 Palouš (Sztolarik), 42:43 Sztolarik (Šedivec, Palouš), 43:53 Sztolarik (Nešvera)

Vyjádření trenéra Holejšovského: V první třetině tohoto utkání jsme se potýkali se stejným problémem jako v minulém utkání a to je proměńování brankových příležitostí. Soupeř ohrožoval naší branku v podstatě jediným hráčem svého týmu. Ve druhé a třetí třetině jsme konečně začali střílet branky a po zlepšeném výkonu v druhé části utkání jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

4. třída

V Sokolově se uskutečnil turnaj 4. tříd za účasti celků: Sokolova, Chebu, M. Lázních a Ostrova.
Vyjádření trenéra Pfistera:
Dne 23.9.2018 proběhl první turnaj 4.tříd na cele hřiště rozdělené na šířku na polovinu. Turnaje se zúčastnila mužstva HC Baník Sokolov, Stadion Cheb, Čerti Ostrov a M.Lázní. Na tomto turnaji bylo poznat, že se pravidla uči jak hráči, trenéři a hlavně rozhodčí, kde místy docházelo k dohadům, ale na hru všech hráčů to nemělo žádný vliv, kteří všichni ze všech týmu bojovali s velkým nadšením. Tento nový herní systém urcite bude splňovat cíl a to jednodušší přechod hráčů na hru na cele hřiště.

Sestava Sokolova: Rajchrt - Kukla, Bubenščikov, Hirth, Ruml, Schmidtgen, Slavík, Oračko, Sipl.