1.10. 2018 | Stará garda | Tomáš Bouda
Stará garda bodovala na Ukrajině

Velkého úspěchu o minulém víkendu dosáhla Stará garda Baníku.

Stará garda Baníku se ve dnech 21.9. – 22.9. zúčastnila mezinárodního turnaje v ukrajinském Kyjevě. A hokejisté Sokolova si vedli výborně. V úvodním zápase Baník porazil Khimik Sievierodonetsk těsně 3:2. Ve druhém zápase sice Stará garda prohrála s dalším ukrajinským týmem Berkut Kiev 2:4, ale přesto si o den později zahrála finále. Baník v něm narazil na finský Kärpät Oulu. Slavného soupeře se baníkovci ale nezalekli a po vysokém vítězství 7:3 celý kyjevský turnaj vyhráli.

Sestava Staré gardy: R. Špírek – P. Suchopár, D. Šafář, R. Bodák, L. Beran, P. Szabó, J. Novák, J. Krátký – Z. Sopr, V. Dobřemysl, M. Šnicer, J. Linhart, P. Mikeš, P. Koněvalík, A. Pašek, V. Borolič, T. Borolič, D. Soukup, P. Petrov.

I vítězství v turnaji přispělo k tomu, že se Stará garda rozhodla uspořádat velký mezinárodní turnaj na sokolovském zimním stadionu. Ten by se měl konat od 29.03.2019 do 31.03.2019. Podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.