Hokejisté tak měli možnost si prohlédnout povrchový důl Jiří a sledovali náročnou práci zaměstnanců, kteří zajišťují nepřetržitý provoz za každého počasí. Tato práce zaslouží velký obdiv a těchto zaměstnanců si velmi vážíme. Jsme rádi, že v řadách těchto zaměstnanců máme i své fanoušky.

Hráči Baníku prohlídku absolvovali s velkým zájmem, dozvěděli se spoustu zajímavostí a zájem hokejistů potvrzovalo i množství jejich dotazů. Po prohlídce dolu Jiří se hokejisté přesunuli k jezeru Medard, které vzniklo v rámci rekultivací.

HC Baník Sokolov tímto děkuje svému generálnímu partnerovi Sokolovské uhelné a.s. za zprostředkování prohlídky a za dlouhodobou podporu hokeje i dalších aktivit v regionu.

Jsme si plně vědomi, že bez pomoci našeho generálního partnera bychom fungovali jen s obtížemi a zcela jistě ne na takové úrovni jako v současné době.

Viz. fotogalerie