16.10. 2018 | Mládež | redakce
Žáci si den s áčkem užili

Trojice hráčů starších žáků popsala jak viděla svůj středeční den strávený s a "A" týmem.

Ve středu 10.10. starší žáci postupně absolvovali s "A" týmem meeting, posilovnu, z pozice pozorných diváků v hledišti tréninkovou jednoutku "A" týmu a poté vybraní hráči "A" absolvovali pro změnu tréninkovou jednotku starších žáků. Se svými pocity se svěřila trojice hráčů Radek Sobotka, Petr Bachar, Jan Simet.

Která z části celé akce Vás nejvíce zaujala (meeting, posilovna, tréninková jednotka "A", trénink)?

RS: Tréninková jednotka "A"
PB: Meeting - rozbor videa.
JS: Účast hráčů "A" týmu na našem tréninku.

Který hráč Vás nejvíce zaujal v posilovně?
PB: (Čája) Michael Čejka
RS a JS (oba): Petr "Pes" Přindiš

Který hráč Vás nejvíce zaujal na ledě, ať už při svém tréninku či při tréninku s Vámi?
RS: Martin Čurda
JS: Patrik Michálek
PB: Petr "Pes" Přindiš

Co jste si vzali z celého dne a fungování celého "A" kolektivu?
PB: Že hokej a vše okolo musím dělat minimálně na 200%, aby se (nejen) mé osobě vše vrátilo a vyplatilo.
JS: Líbilo se mi bruslení a to celkové nasazení, dělat to naplno.

Celá trojice zhodnotila den s "A" týmem jako výbornou a velmi povedenou akci. Zároveň a pravděpodobně nejen oni  by v budoucnu přivítali další podobné akce.