14.10. 2018 | A-tým | redakce
Ohlasy Tomáše Vracovského a Vojty Šika

Jak utkání ve Slaném viděla nová akvizice ve žlutočerném dresu Tomáš Vracovský a zástupce kapitána Vojtěch Šik?

Jak zapadl mezi Vás Tomáš Vracovský?

Vojtěch Šik: Tomáš zapadl dobře. Je tu ale chvíli, myslím však, že nebude žádný problém… Hrál proti nám nějaké zápasy za Klatovy. Nepříjemný, šikovný útočník, který umí dát gól, o tom jsme se dneska přesvědčili a to potřebujeme.

Co jsi věděl o sokolovském hokeji a jak to tady na tebe zatím působí?

Tomáš Vracovský: Věděl jsem, že jsou tu kvalitní hráči, a že se tu udělal kus práce, co se týče zlepšení zázemí. Také vím, že se budeme snažit udělat co nejlepší výsledek a popřípadě postoupit do vyšší soutěže. Zatím jsem spokojený, líbí se mi tu a kolektiv v šatně je super.

Jak byste zhodnotili dnešní utkání?

Vojtěch Šik: Děláme hodně chyb okolo modrých čar, nejsme trpělivý ve fázích zápasu, kdy se to může překlopit na jednu nebo druhou stranu. Dnes jsme měli problém s vyloučením, dvakrát v šesti, pak dvakrát chyba na buly a z toho tři góly, to nejde. Ale pozitivní je, že jsme zakončili zápas dorovnáním na 4:4 a ještě jsme se pokoušeli o výhru po základní hrací době. Utkání skončilo remízou a v prodloužení jsme chtěli držet puk a počkat si na šanci. Bohužel jsme udělali další faul a už jen bránili. Nájezdy byla škoda. Mohli jsme vyhrát, ale oni dali o gól více a berou dva body. Můžeme jen pogratulovat a soustředit se na naši práci, cvičeni od cvičení, trénink co trénink pracovat a jít zápas od zápasu. Musíme začít u sebe, hrát naši hru a vyhrát další zápas. Děkujeme fanouškům, že dorazili a podporovali a věřili v naši výhru.

Tomáš Vracovský: Z mého pohledu to nebylo lehké utkání, ale myslím, že po celý zápas jsme byli lepším týmem. Škoda, že jsme byli často vylučovaní, ale i přes prohru si myslím, že nás to nějak nerozhodí a budeme pracovat dál tvrdě a naše hra se bude stále zlepšovat.