19.10. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Milan Čejka se vrací do kádru Baníku

Návrat téměř po 14 letech. Milan Čejka, legenda hokejistů HC Baník Sokolov, opět navlékne dres a nastoupí k mistrovskému zápasu. Stane se tak ve středu 24.10.2018 v 18:00 hodin, kdy Sokolov bude na svém stadionu hostit odvěkého rivala z Klatov. V tento den totiž Milan Čejka oslaví jubilejní 50. narozeniny a sokolovský Baník se toto výročí rozhodl pojmout velkolepě.

Celý zápas bude věnován právě jubileu jednoho z nejvýznamnějších hráčů Baníku, který se zároveň oficiálně rozloučí s kariérou v Sokolově. Domácí hokejisté k tomuto utkání nastoupí ve speciální edici dresů, která byla vyrobena jen pro tento významný zápas. Následně tyto dresy půjdou do prodeje a výtěžek bude poté použit na nákup výzbroje pro mládež ze sociálně slabších poměrů.

Milan Čejka nastoupí do utkání a to po boku svého syna Michela, který se pro toto utkání vzdá „čejkovského čísla 15“. „Myslím, že pro tentokrát to přežiju, přeci jen to číslo nosím z větší části kvůli tátovi,“ říká s úsměvem Michael Čejka, který se na utkání nesmírně těší. Pro oba hráče se tento zápas totiž stane splněným snem.