Rückl (Šproch)

Juráň, Plánička, Valečka, Mrázek, Rajal, Bouček

Babka, Kuželík, Vizinger, Vondryska, Čuban, Pitel, Kubeš, Hochman, Krs, Topinka

Souboj rezerv pro Klatovy

Hráči Sokolova nastoupili v 10 lidech do pole a s patnáctiletým brankářem Matějem Bímou v bráně. Přesto svou kůži nedali vůbec zadarmo.

Na baníkovce čekal nejdelší výjezd v sezóně s velmi kvalitním týmem. Mobilní telefon trenéra Říhy připomínal od čtvrtka spíše telefonní ústřednu s množícím se počtem omluvenek od hráčů.

V neděli dopoledne situace vypadala velmi bledě, ale to tým zabojoval poprvé a dal dohromady potřebných 10 hráčů + brankáře. Ano, možná by byla jednodušší varianta "vykašlat" se na zápas, nikam nejet a čekat jen na výši flastru od řídícího orgánu. Touto cestou však sokolovské béčko jít rozhodně nechce.

Vzhledem k nestandartní situaci se do hry dostala dvojice 15 letých hráčů brankář Matěj BímaJanek Pascal Abel.

Pro oba hráče to nebylo jednoduché, když vezmeme, že proti nim stál téměř druholigový tým se jmény  ve své sestavě Zdeněk Rückl, Roman Kuželík, Roman Vondryska, Pavel Čuban, Vladislav Kubeš a především Jan Topinka, který odehrál několik dobrých sezón za Sokolov.

Tým Sokolova B zabojoval podruhé, když po dlouhé cestě (padla také hláška: "Raději jet dvakrát do Brna, než jednou do Klatov") vstoupil na led oproti mnohem zkušenějšímu a kvalitnějšímu soupeři. Navzdory tomu baníkovci 40 minut skvěle oddolálali. V poslední třetině již došli zákonitě fyzické síly a soupeř  tak navýšil skóre na konečný stav utkání 8:0.

Béčko srdečně zve všechny fanoušky sokolovského hokeje na dva nejbližší zápasy a to 27.10. v Chebu od 17:00 hodin a následně 3.11. doma, od již pomalu tradičních 11:30 v souboji proti houževnatému Ostrovu. V obou týmech působí několik exsokolovských hráčů, v Chebu například Petr Račanský, v Ostrově Tomáš Sláma.