27.10. 2018 | Klub | Tomáš Bouda
VIP místnost již plně v provozu

Během několika týdnů se zasedací místnost v útrobách stadionu změnila k nepoznání. Baník tak díky rekonstrukci získal novou VIP místnost.

Nově zrekonstruované prostory v místnosti č. 100 budou během zápasů A-týmu sloužit jako místo pro setkávání partnerů klubu. Místnost, která byla dosud v zanedbaném stavu, bude mít však daleko větší využití. Sloužit bude i jako zázemí hráčů, kteří se zde již scházejí i na společné večeře. Dále se v rekonstruovaném prostoru budou konat semináře, porady, jednání s partnery, do budoucna tiskové konference a místnost je také přizpůsobena například i pro video rozbory. Využívat místo budou i nadále také šachisté.

Slavnostního otevření se ujali zástupci města, Bc. Jan Picka, Renata Oulehlová a Ing. Karel Jakobec.

Partneři, kteří se ve VIPce scházejí především o přestávkách mistrovských utkání, nešetřili chválou a klub se tak konečně může pyšnit reprezentativními prostorami pro tyto účely.