27.10. 2018 | A-tým | Redakce
Ohlasy k utkání Tomáše Rohana a Adama Rulíka

Opět jsme venku vysoko vyhráli. Hraje se vám na cizích kluzištích lépe než doma?

Tomáš Rohan:
 Získali jsme do tabulky další tři body a to je pro nás podstatné. Někomu se z výsledku muže zdát, že venku se nám hraje lépe, ale určitě to tak není, doma je doma. Budeme dělat maximum, aby jsme už doma body nikomu nenechali.

Adam Rulík: Celý týden jsme se bavili o koncovce, takže za vysokou produktivitu jsme rádi. Nemyslím si, že by se nám hrálo lépe venku. Každý tým asi hraje raději doma.

Jak byste zhodnotili dnešní utkání ze svého pohledu?

Tomáš Rohan:
V první třetině jsme si vytvořili komfortní náskok 6:0, zbylé dvě třetiny jsme se soupeřem hráli výsledkově vyrovnanou partii, proto musím před soupeřem smeknout, že i za takového stavu utkání nezabalil a snažil se s výsledkem něco udělat. Tři body jsme v Děčíně vyválčili a teď už se začneme připravovat na středeční domácí utkání.

Adam Rulík: Dnes sem se poprvé střelecky prosadil v této sezóně, za což jsem šťastný. Zápas byl psychicky hodně náročný..... Udržet po extrémně vydařené 1. třetině koncentraci bylo těžké. Jinak se nám podařilo ubránit velký počet oslabení a celkově jsme rádi za 3 body.