29.10. 2018 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Junioři po bojovném výkonu padli. Dorost vytěžil druhý bod v nájezdech. Starší žáci neudrželi vedení, mladší žáci po divoké přestřelce bez bodu.

JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : HC Ústí nad Labem 2:3

Branky: Kasal, Dimitrov

Asistence: Troch 2x, Dimitrov, Přibyl, Troch

Vyjádčení hlavního trenéra Jiřího Parkmanna

Jednalo se o první zapas nadstavby, kde kluci i přes nepříznivý vývoj utkání, kdy jsme prohrávali se soupeřem 0 : 3, nechali na ledě vše a snažili se utkání otočit. To se nám bohužel nepovedlo, ale i přesto musím vyzdvihnout bojovnost celého týmu a výkon našeho brankáře.

DOROST

HC Baník Sokolov – HC Bílina 5:4 SN

Branky: Horváth 2x, Pastier 2x, Veverka

Asistence: Šmajdová 2x, Strnad, Paister

Vyjádření hlavního trenéra Rostislava Kurfürsta

Zápas byl oboustraně vyrovnaný, ve chvílich, kdy jsme měli více ze hry a mohli zápas rozhodnout, se projevila naše dlouhodobá slabost-neproměňování šancí a tudíž střelecká nemohoucnost.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Nejdek - HC Baník Sokolov 4:4

Branky: Eismann 2, Simet, Sobotka A.

Asistence: Sobotka A. 2, Holejšovský, Mlejnek

Vyjádření hlavního trenéra Petra Neče mladšího

Po čtyřech vítězstvích v řadě čekal na sokolovské hráče soupeř, který měl konečně prověřit jejich skutečnou sílu. Minimálně v první polovině utkání tomu však nic nenasvědčovalo a domácí celkem přesvědčivě vedli rozdílem tří branek, přičemž další velké množství příležitostí spálili. Tato skutečnost nakonec vedla k tomu, že ze svého tempa trestuhodným způsobem polevili a začali se prát především se svým vlastním egem. Toho využil doposud nepříliš výrazný soupeř a začal sokolovské hráče po zásluze trestat. Šok nastal zhruba deset minut před koncem utkání, kdy tachovští po sérii čtyř přesných zásahů vývoj dokonale otočili. Baníkovci sice ještě dokázali odpovědět, v závěru ale mohli poděkovat Oliveru Rollerovi v brance, který jim skvělými zákroky několikrát zajistil alespoň bod z remízy.

MlADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov - HC Tachov 9:13

Branky: Botoš Josef 5x, Dobřemysl 2x, Hanek, Bauer

Asistence: Dobřemysl 2x, Skála, Hanek, Bauer

Vyjádření hlavního trenéra Petra Holejšovského

Více než kdy jindy se v tomto utkání projevilo rozdílné pojetí týmové práce mezi domácími hráči. Ačkoliv první z obou pětic svého soupeře i díky vysokému nasazení jednoznačně přehrála a nastřílela mu všechny branky z celkových devíti, naopak většina hráčů z druhé pětice tentokrát zůstala daleko za očekáváním. Především díky nesoustředěnosti a laxnímu přístupu tak nejen, že žádnou branku nevstřelila, naopak ještě drtivou většinu zcelkového přídělu od hostí obdržela. I to byl důvod k relativně hlasitějšímu hodnocení utkání z úst obou trenérů. Nezbývá, než doufat, že se někteří hráči z utkání proti Tachovu poučí.

MINITURNAJ 3. TŘÍD V OSTROVĚ

Vyjádření hlavního trenéra Luďka Berana

V sobotu jsme se zúčastnili miniturnaje 3. tříd v Ostrově nad Ohří za účasti domácích, nás a Mariánských Lázní. Kluci si zahráli s chutí a zápalem, měli radost z každé vstřelené branky.