2.11. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Petr Vodička: Nejdůležitější jsou tři body

Po krátké absenci se do sestavy vrátil Petr Vodička, mladý obránce, který v defenzivní činnosti patří mezi nejplatnější hráče.

Petře, jak bys zhodnotil duel s Kobrou?

Jsme rádi za tři body, to je pro nás nejdůležitější. Myslím, že jsme zahráli dobře, zabojovali jsme. Měli jsme víc šancí než soupeř, ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Pak Kobra dala na 3:2 a závěr tak byl napínavý. Naštěstí jsme to ubránili. V bráně podal výborný výkon David Fečo. Takže jsme spokojení a budeme se dál připravovat

V minulém domácím zápase jsi chyběl. Z jakého důvodu?

Dostal jsem na tréninku pukem do pusy. Měl jsem dva stehy zevnitř a lehčí otřes mozku. Takže jsem byl pár dní mimo. Ale doléčil jsem to a vše je v pohodě.

Nyní nastupuješ s košíkem. Je ve hře s ním nějaký rozdíl?

Teď už to není žádný rozdíl. Zvyknul jsem si na to po pár tréninkách. Ze začátku to bylo takový, že jsem ho neustále viděl, ale víceméně se vůbec nic nemění.

Za Baník jsi odehrál pár zápasů i v minulých sezonách, odehrál si i několik zápasů za prvoligovou Energii. Ale teprve letos v mužské kategorii nastupuješ pravidelně. Pociťuješ nějaké rozdíly?

Rozdíl je v přístupu hráčů, V mužích už to je profi, tady určitě. A silově je to někde jinde a hokejově také. Ale myslím, že až takový problém s tím nemám. Jsem spokojený.