4.11. 2018 | A-tým | Redakce
Ohlasy po utkání Davida Feča a Pavla Kuběny

Baník zvítězil v Kolíne 2:0. Na výhře se gólem podílel i Pavel Kuběna a také David Fečo, který vychytal čisté konto a zároveň poprvé nastoupil i se svým bratrem.

Máte za sebou druhé měření s celky z druhé skupiny. Zatímco s Nymburkem to moc nedopadlo (2:6), s Kolínem jste si připsali vítězství na jeho ledě 2:0. Jak by jste ohodnotili tohle meziskupinové srovnání - herní styl hokeje, kvalita, atd.

David Fečo: Se skupinou Střed jsme odehráli dva těžké zápasy, myslím že týmy z této skupiny budou lepší a čekají nás kvalitní zápasy.

Pavel Kuběna: My úplně nekoukáme, jestli hrajeme proti týmu ze skupiny Střed nebo Sever, my se soustředíme na náš výkon, na další zápas a to abychom ho vyhráli za tři body.

Jak ze svého pohledu hodnotíte zápas s Kolínem?

David Fečo: Drželi jsme se naši hry a byli trpěliví, z mého pohledu to dnes byl skvělý týmový výkon, který nám přinesl další tři body do tabulky. Vyhrát na hřišti kvalitního soupeře s nulou, která patří hlavně klukům za skvěle odvedenou práci při každém střídání, a k tomu nastoupit poprvé s mladším bráchou v jednom týmu, o to cennější jsou pro mě dnešní tři body!

Pavel Kuběna: Dneska jsme podali velice dobrý, organizovaný,  týmový výkon a diky tomu vezeme tři body z ledu velice dobrého soupeře .