5.11. 2018 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

MLÁDEŽ BANÍKU PROŽILA POVEDENÝ VÍKEND.

JUNIOŘI

HC Sadion Litoměřice – HC Banik Sokolov – 3:1

Branky a asistence: Černý (Kosina, Štastný)

Sestava:Horák (Pitoňák) – Kursa (A), Pohanka, Benda, Kosina, Kellner, Doubek (C) – Troch, Kassal (A), Petrov, Hadáček, Dimitrov, Šťastný, Bockstefel, Korčmaroš, Remeš, Černý, Fečo

DOROST

HC Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov – 3:6

HC Baník Sokolov – HC Slovan Louny – 5:4

Ostrov - od začátku jsme si šli za vítězstvím. Ve slabších chvílích nás podržel brankář, výborný zápas odehrál Samuel Ondrejka.

Louny- v zápase se projevila opět naše střelecká nemohoucnost a nedůraz před soupeřovo brankou. Téměř jsme doplatili na nedisciplovanost některých hráčů ve třetí třetině, kdy soupeř po našem výpadku otočil zápas z 1:3 na 4:3. Po určitých korekturách v sestavě jsme zápas otočili a strhli vítězství na naši stranu, dodejme, se štěstím.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Mariánské Lázně – HC Baník Sokolov B - 7:10( 2:3, 3:2, 2:5)

Branky: 6x Palouš, Sztolarik, Juříček, Herout, Šedivec

Sestava:Čurlin, Nešvera, Ticháčková, Herout, Hotárek, Palouš, Sztolarik, Šedivec, Makaj, Juříček, Horvát S.

Komentář trenéra:

V sobotním zápase jsme zejména v prvních dvou třetinách předváděli hokej, který neměl s kolektivním sportem nic společného. Hrubá chyba střídala ještě hrubší a po dvou třetinách, se odcházelo do šaten za nerozhodného stavu. V přestávce jsme si v kabině důrazně řekli, jaký hokej budeme ve třetí třetině hrát a obraz hry se výrazně zlepšil. Důkazem toho bylo gólové odskočení domácímu týmu a dotažení utkání do vítězného konce. Do dalších utkání musíme zapracovat na tom, aby předvedená hra z první a druhé třetiny, nebyla pravidlem.

HC Klášterec nad Ohří - HC Baník Sokolov 5:13

Branky: Dobřemysl 6, Hanek 4, Botoš, Dulovec, Křivka

Asistence: Dobřemysl 4, Hanek 3, Botoš 2, Kohout 2, Bauer, Skála

Komentář trenéra:

Oproti minulému týdnu předvedli tentokrát baníkovci mnohem kompaktnější výkon, proto si po zásluze s chutí zastříleli. Výpadek vinou uspokojení se s výsledkem přišel jen v poslední třetině, v níž hosté celkem čtyřikrát inkasovali. Za zmínku stojí dvojice Dobřemysl-Hanek, která se postarala celkem o deset gólů z celkového počtu.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Klášterec nad Ohří - HC Baník Sokolov 1:11

Branky: Holejšovský 3, Petrák 2, Sobotka A. 2, Eismann, Sobotka R., Ott, Telin

Asistence: Sobotka A. 3, Pavlík 3, Holejšovský 2, Mlejnek 2, Bachar, Sobotka R.

Komentář trenéra:

Klášterec byl konkurenceschopným soupeřem pouze v úvodním dějství a jen díky několika dobrým zákrokům brankáře Hüttla se baníkovci po první siréně radovali z přesvědčivého vedení 0:4. Domácí však postupně fyzicky odpadali, i proto zvítězili hráči Sokolova nakonec velmi přesvědčivě.

TURNAJ 4. TŘÍD

Komentář trenéra:

Dnes 4.10.2018 se konal další regionální povedený turnaj 4tr za účasti hráčů Chebu, K.Varu,Ostrova a domácího Sokolova, kluci si zabojovali a s chuti zastřileli

TURNAJ ROČNÍKU 2011

Sestava:

David Szabó - Fábio Peter, Dominik Vican, Petr Rosenkranz, Mathias Štěrba, Jaroslav Dvořák, Max Hendrych, František Fojtík, Adam Katriňák

Matěj Vlach – Jiří Vlach, Martin Dvořák, Michal Muráň, Tomáš Urbich, Ondřej Gregor, Lukáš Berka, Josef Martin

KOMENTÁŘ TRENÉRA:

Zimní stadion v Mariánských Lázních byl první listopadovou neděli dějištěm dalšího turnaje v minihokeji pro hokejisty ročníku 2011 a mladších. Sportovní akce pro hokejové elévy se účastnily týmy domácího HC, Čerti Ostrov a dva týmy HC Baník Sokolov. V rámci turnaje tak došlo i na derby mezi mladými Baníkovci, které se muselo líbit. Kluci i v dalších utkáních, hraných 2x15 minut, byli velmi aktivní a rozhodně na nich bylo vidět, že je hra náramně baví. Velký dík patří divákům z řad rodičů a podporovatelů malých hokejistů za slušné a hlasité fandění. Je to i zpětná vazba pro samotné hráče, že divákům se jejich hra líbí.