14.11. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Po pauze Baník hostí Řisuty

Po jedenáctidenní přestávce sokolovští hokejisté znovu zasáhnou do druholigových bojů. Již potřetí v sezoně se Baník utká s týmem Řisut. Utkání se bude hrát na sokolovském zimním stadionu ve středu 14. 11. 2018 od 18:00 hodin.

Delší pauzu sokolovští hokejisté využili k poctivému tréninku a v případě několika hráčů také k vyléčení zranění. Do sestavy by se tak měli vrátit David Hruška, Lubomír Kovařík, ale i Jan Tomeček a konečně také Tomáš Kvapil, který tak do letošní sezony zasáhne premiérově. Na zápas tak budou hráči Baníku pořádně nažhaveni. Navíc konkurenci v útočných řadách přichází zvýšit urostlý útočník Jan Bečvář, juniorský reprezentant, pro kterého bude středeční start taktéž premiérovým v sezoně (po zranění), ale zároveň i vůbec prvním zápasem v kategorii dospělých.

Řisutům bude chtít Baník vrátit porážku z posledního měření sil, kdy Sokolov prohrál na ledě ve Slaném 5:4 po samostatných nájezdech. Předchozí vzájemný duel však skončil vítězstvím Baníku 7:3.

V současné době patří Baníku první příčka v tabulce, středeční soupeř je zatím na posledním sedmém místě ve skupině Sever.

Tým naganského hrdiny Martina Procházky je však nevyzpytatelným soupeřem a v poslední době toto mužstvo odehrálo několik povedených zápasů, ačkoliv některé zápasy končily těsnou prohrou. Mužstvo kolem kapitána Matěje Kose, kde působí i velké množství hráčů, kteří prošli kladenským hokejem, není radno podceňovat.

Přijďte ve středu Baník podpořit a společně zabojovat o další body. Těšíme se na Vaši podporu.