HC Mariánské Lázně
SNPPPSN
  • Šetek (Prachař, Říha)
  • Kašpar (Říha)
  • Pastier (Prachař, Salajka)
Nejdek - Cheb 2:3
Ostrov - Trstěnice 12:3
Rokycany - Klatovy "B" 2:5
Tachov - Domažlice 6:15
Kaznějov - Třemošná 8:7 SN

Úspěšný výjezd Béčka do M. Lázní

B tým po dvoubodovém zisku po výhře na samostatné nájezdy nad Ostrovem dnes navázal a z Mariánských Lázní přivezl plný počet bodů.
B-tým již podruhé v letošní sezóně zavítal do Mariánských Lázní a opět potvrdil, že mu tamnější led svědčí.  Poprvé to byly dva body za výhru nad Trstěnicemi po samostatných nájezdech, dnes dokonce 3 body po výhře 3:0. K tomuto výsledku již bylo našlápnuto po první dvacetiminutovce, kdy Sokolov vedl 2:0. V druhé části branka nepadla, v závěrečném dějství byl již úspěšný pouze Pastier. Sokolov tak připisuje do tabulky další 3 body. Potvrdil tak svou čtvrtou pozici ve své skupině a bojuje i nadále o třetí místo s Ostrovem, ten má náskok pouze tří bodů.

Baníkovci na svém ledě 24.11. přivítají tradičně od 11:30 hodin soupeře z Trstěnic, následně 1.12. ve stejném čase čeká Sokolov neznámý celek Apollo Kaznějov.