JUNIOŘI

HC Klatovy : HC Baník Soklov 4 : 5 SN

Branky:Halberštát 3, Mareček, Fečo

Asistence: Mareček, Halberštát. Kosina, Pohanka 2

Hodnocení:V utkaní jsme prohrávali 0 : 3 a 2 : 4, díky bojovnosti a nasazení celého týmu se nám podařilo srovnat a uloupit druhý bod v nájezdech, kde byl M. Pitoňák stoprocentní a Michal Fečo rozhodl. Kluci zaslouží velkou pochvalu.

HC Baník Sokolov : HC Kobra Praha 2 : 3 SN

Branky: A: Fečo, Hafjanič

Asistence: Troch, Kasal, Kursa, Stejskal V.

Hodnocení: Utkání mělo vysoké tempo, kdy oba týmy měli výborný pohyb. Na obou stranách předvedli parádní výkon brankaři. Zakladní hrací doba skončila zaslouženou remízou, v najezdech měl pak o kousek víc štěstí soupeř.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 10 : 6

Branky: Eismann 4, Holejšovský 2, Sobotka A. 2, Horvátová, Sobotka R.

Asistence: Eismann 4, Holejšovský 4, Horvátová 2, Pašek 2, Pavlík 2, Bachar

Proti naprosto suverénním Karlovým Varům, které v průběhu soutěže neztratily ani bod a s přehledem vedou tabulku soutěže, vstoupili baníkovci velmi aktivně a rozhodně na sobě nedali znát respekt z kvalitního soupeře. Úvodní třetina se hrála ve velmi slušném tempu a do šaten se šlo za nejtěsnějšího vedení 2:1 pro domácí. Zkraje druhé třetiny se hostům podařilo srovnat a posléze ještě jednou odpovědět na další rozdílovou branku domácích, nicméně to bylo naposledy, kdy se jim povedlo udržet s domácími krok. Především první útočná formace domácích totiž začala na ledě jednoznačně dominovat. Nakonec se trio Holejšovský - Sobotka A. - Eismann postaralo o osm z celkových deseti branek. Velmi bojovný výkon proti kvalitnímu soupeři však předvedl celý tým. Poprvé v sezoně tak tradiční rival přišel o všechny body.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov (tým č.2) - HC Energie Karlovy Vary - 6 : 2 (2:0, 4:2, 0:0)

Branky: Juříček (Nešvera), Horváth A.(Palouš), Horváth A.( Sztolarik), Sztolarik (Horváth A.), Palouš (Nešvera), Palouš (Horváth A.)

Sestava: Novák-Nešvera, Ticháčková, Herout, Juříček, Palouš, Horváth A., Sztolarik, Horvát S., Šedivec, Makaj

Hodnocení: V tomto utkání jsme měli za úkol výrazně zlepšit výkon z nepovedeného zápasu v Nejdku. Hned od první minuty byla na na našich hráčích vidět velká snaha a bojovnost, která byla podpořena výborným výkonem brankáře Radka Nováka. Konečný výsledek je díky předvedené hře naprosto spravedlivý a věřím, že stejné výkony budeme předvádět i nadále.

HC Baník Sokolov (tým č.1) - HC Energie Karlovy Vary - 8 : 9 (4:4, 1:2, 3:3)

Branky: Botoš, Dobřemysl, Dobřemysl (Botoš), Skála, Hanek (Botoš), Hanek, Dobřemysl (Botoš), Vyhnálek (Bavor, Skála)

Sestava: Čurlin-Kohout, Bauer, Skála, Hotárek, Dobřemysl, Hanek, Botoš, Bavor, Vyhnálek, Křivka

Hodnocení: Proti stejnému týmu soupeře, který náš druhý tým MŽ o den dříve porazil, jsme sehráli vyrovnané utkání. Skóre se přelévalo na obě strany a vyrovnaný výsledek byl až do poslední minuty. V ní jsme bohužel v čase 59:24 inkasovali rozhodující branku a tím celý zápas prohráli.

TURNAJ 3.TŘÍD

V neděli proběhl na sokolovském zimním stadionu turnaj 3. tříd v minihokeji za účasti klubu z Ostrova a K.Varů. Zápasy proběhli ve vysokém tempu se spoustou proměněných i neproměněných šancích na obou stranách.