Baník v posledním zápase zaválel. Na domácím ledě totiž ve středu porazil v tabulce druhý Most vysoko 13:1. Na této výhře se gólem nebo asistencí podílelo všech dvacet hráčů v poli. Hned šesti gólovými přihrávkami se zaskvěl Lubomír Kovařík. Po dvou gólech zaznamenali Tomáš Rohan a Martin Čurda. V bráně pak některé nebezpečné šance s ledovým klidem likvidoval Tomáš Závorka. Sokolov tak rozšířil své konto na 48 bodů a vede tabulku s náskokem 14 bodů. Skóre Baníku je 103:41

Ale každý zápas začíná od nuly a předešlé vysoké vítězství je tak historií, ke které již nemůžeme vzhlížet. Nyní na Baník čeká další silný protivník.

Do Sokolova v sobotu přijede tým Trutnova, v jehož kádru nalezneme hned několik známých jmen z extraligových stadionů. V Trutnově totiž působí mj. i bývalý reprezentant Vojtěch Kubinčák (Litvínov), či další útočníci Jaroslav Kalla (Kladno) a Jan Semorád (Pardubice). Nejnovější posilou je pak Jaroslav Šimeček, který působil v Litvínově s Josefem Stříbrným. Mužstvo Trutnova tak nelze v žádném případě podceňovat.

Trutnovu v současné době ve skupině Střed patří pátá příčka se ziskem 21 bodů a ztrátou 11 bodů na pozice zajišťující play-off.

V sobotu se však očekává velmi kvalitní hokej, který by Vám neměl uniknout.

Utkání HC Baník Sokolov – HC BAK Trutnov se hraje v sobotu 1.12.2018 od 17:30 na sokolovském zimním stadionu.

Partnerem utkání je Parkhotel Sokolov - Mgr. Jiří Stádník