9.12. 2018 | A-tým | Re
Ohlasy: Petr Hruška a Matěj Zadražil

Hráči, kteří se po delší době vrátili do sestavy hodnotí utkání ve Vrchlabí

Po úspěšné sérii se dvakrát smolně prohrálo o gól. Co očekáváš od nadcházejících domácích zápasů s Děčínem a Jabloncem?

Petr Hruška: Budou to dva náročné zápasy, které chceme oba vyhrát za plný počet bodů. Věřím, že když k těmto zápasům přistoupíme jak máme, tak se nám to podaří a potěšíme naše fans, jak předvedenou hrou, tak i vítězstvím.

Jak bys zhodnotil a porovnal zkušenost z Litoměřic se Sokolovem?

Matěj Zadražil: Tak já jsem rád, že jsem dostal šanci jít do vyšší ligy. Jelikož jsem již první ligu hrál, tak mě extrémně nic nepřekvapilo. Rozdíl je určitě znát, přece jenom je to česká druhá nejvyšší liga, kde je spoustu kluků, kteří se perou o extraligu. Jinak na zázemí v Litoměřicích si kluci nemůžou stěžovat. Kluci co nejsou zdejší, bývají na hotelu, který je přímo na zimáku. Dále jsou pro hráče k dispozici dvě tělocvičny, moderní regenerace. Já jsem tam odvedl svojí práci, co se ode mě očekávala a myslím si, že to bylo plus pro obě strany. Momentálně se soustředím na vytyčené cíle, které máme v Sokolově.

Jak byste zhodnotili utkání ve Vrchlabí z vašeho pohledu?

Petr Hruška: Začátek zápasu se nám moc nevydařil, ale postupem času se hra vyrovnávala. Bohužel se nám nepodařila vstřelit branka, která by nám trošku pomohla. Kluci makali do poslední vteřiny a rvali se o body, které jsme si zasloužili. Teď je třeba se pořádně připravit na středu a vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

Matěj Zadražil: Utkání ve Vrchlabí bych přirovnal k prvoligovému nebo play off zápasu, oba týmy hrály takticky vyspěle. Zápas byl o jedné brance, kterou bohužel dal soupeř. Ale přesně takový zápas, i když nebyl vyhraný, nás posune dopředu. Teď nám nezbývá nic jiného, než se připravit na dva domácí zápasy.