22.12. 2018 | A-tým | Redakce
Ohlasy: Tomáš Závorka a Tomáš Kvapil

Utkání v Nymburku hodnotí úspěšný střelec Tomáš Kvapil a brankář Tomáš Závorka, který vychytal nulu

Jak byste zhodnotili dnešní zápas?

Tomáš Závorka:V první třetině jsme měli více ze hry a celkem dost šancí, ale domácí gólman chytal výborně a dovolil nám jen jeden gól. Druhá třetina byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách a ve třetí třetině jsme si dobře hlídali náskok. Až na menší komplikace v závěru v podobě oslabení 3 na 5 jsme to zvládli výborně a vezeme výhru.

Tomáš Kvapil:Myslím, že jsme podali kvalitní výkon proti silnému soupeři. Hráli jsme dobře z obrany, soupeře jsme nepouštěli do žádných vážnějších šancí, a když už se k něčemu dostali, tak nás podržel fantastický Tomáš Závorka. Určitě jsme rádi, že jsme zvládli dotáhnout poslední utkání v tomto roce do vítězného konce. Teď přes svátky si trochu odpočineme, kvalitně potrénujeme a v Novém roce se budeme snažit navázat na dobré výsledky z posledních zápasů. Na závěr bych chtěl za celý tým poděkovat všem fanouškům za podporu a popřát jim krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2019.

Jaký máte vztah k Vánocům?

Tomáš Závorka: Vztah k Vánocům mám hodně pozitivní a na letošní Vánoce se moc těším. Po několika letech budu mít o svátcích více volna bez tréninků a zápasů. Takže si doma s manželkou, dcerou a kocourem uděláme vánoční pohodu a doufám, že si to i se zbytkem rodiny užijeme. Škoda jen, že budou opět na blátě.

Tomáš Kvapil: Vztah k Vánocům mám krásný. Mám rád tu vánoční pohodu, samozřejmě dobré jídlo a v neposlední řadě mi dělá hroznou radost, když vidím reakce mé rodiny u rozbalování dárku, zvlášť pak u mého staršího syna Tomáška.