29.12. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Změny v kádru Baníku

Na měsíční hostování do první ligy odchází dva obránci

V následujících pěti zápasech nebudou v sestavě Baníku nastupovat Adam Rulík a Tomáš Kvapil. Oba obránci míří na měsíc do prvoligových Litoměřic.

Klub vyhověl žádosti prvoligových Litoměřic, kteří v současné době postrádají juniorské reprezentanty. Oba hráči budou v Litoměřicích nastupovat do 28.1.2019 včetně, k Baníku se pak opět připojí v utkání s Bílinou - 30.1.2019.

Naopak střídavé starty byly vyřízeny Filipovi Bernáthovi z Karlových Varů, produktivnímu obránci a juniorskému reprezentantovi.

Karel Mlejnek: Klub si od angažmá obou obránců slibuje přínos do závěrečných utkání sezony. Věříme, že prvoligová zkušenost bude pro oba hráče a klub jednoznačně přínosem. Oba hráči odehrají v první lize devět - deset utkání, my v této fázi pouze pět.  Rozhodli jsme se však doplnit obranné řady Filipem Bernáthem na střídavý start z Karlových Varů k nám, s možností do konce sezony.

Adam Rulík dnes již nastoupil v utkání na Slavii, kde odehrál bezmála 17 minut. Tomáš Kvapil pak nastoupí po Novém roce