30.12. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
A-tým poměřil síly s fanoušky

Výběr fanoušků na závěr roku pořádně prověřil A-tým Baníku.

Po vítězném derby s Karlovými Vary čekal na Baník ještě jeden zápas. Již tradičně sokolovské hokejisti vyzvali jejich vlastní fanoušci.

A-tým sice šetřil několik hráčů, ale i tak nastoupil v silném složení. Absence se áčku ale málem vymstily. Navzdory tomu, že fanouškům k utkání nedorazil očekávaný trenér brankářů, tak i přesto gólman hostujícího týmu v bráně doslova čaroval. Navíc fanoušci spoléhali na rychlé nohy a brejky mladších hráčů a nebýt Tomáše Vracovského v bráně A-týmu, mohlo být skóre opačné. Baník si tak v posledním zápase roku 2018 připsal cenné vítězství, byť zřejmě těsné. V následných samostatných nájezdech bychom o vítězi již jen spekulovali.

Po utkání fanoušci využili pozvání klubu k malému občerstvení do VIP místnosti. I zde se fanoušci s hráči potkali a mohli tak podebatovat o utkání a zároveň hráčům přidat několik cenných rad do zbytku sezony.

HC Baník Sokolov děkuje fanouškům za účast a také za podporu během sezony.

Vyjádření druhé strany:
Dne 29.12 se ke vzájemné hokejové bitvě postavili hráči našeho A-týmu proti nám - jejich příznivcům. Kdo čekal utkání s nádechem exhibice, ten se šeredně mýlil. Utkání bylo od začátku vyhrocené a naprosto jednoznačně v režii fanoušků, nechyběly technické finesy, tvrdé osobní souboje, obětavě zablokované střely a v neposlední řadě samozřejmě spousta překrásných branek. Zejména góly do sítě A-týmu byly výstavní a snesly by měřítko prestižního pořadu Zlatá Helma s Darinou Vymětalíkovou. O výsledku utkání rozhodla bojovnost a individuální dovednosti. Pomyslný pohár tak zaslouženě putoval do kabiny fanoušků.

Za tým fanoušků chceme touto cestou poděkovat vedení klubu a celému "Áčku" za tuto akci a pevně věříme, že v podobných vzájemných aktivitách budeme pokračovat.

Děkujeme! ULTRAS BANÍK!