14.1. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Takto si vedla naše mládež o víkendu.

JUNIOŘI

HC Kralupy nad Vltavou : HC Baník Sokolov 3 : 2

Branky a As: Stejskal V. (Kellner, Kassal), Fečo (Troch)

Sestava: Horák- Kursa, Jiroušek, Stejskal V., Benda, Houdek, Kellner, Krutina- Troch, Kassal, Fečo, Hadáček, Stejskal D., Hafijanič, Bocksteffel, März, Korčmaroš

Vyjádření trenéra: Vyrovnané utkání, ve kterém se oba týmy střídaly v těsném vedení.Rozhodnutí o jednobrankovém vítězství domácích přinesla jejich využitá přesilovka pět minut před koncem.

HC Baník Sokolov : HC Slovan Ústí nad Labem 4 : 9

Branky a As: Remeš (Novotný, Rozhon); Novotný (Rozhon); Novotný (Remeš); Korčmaroš (Stejskal V.)

Sestava: Kubát (Bíma)- Kursa, Jiropušek, Přibyl, Benda, Stejskal V., Kosina, Kellner- Troch, Kassal, Rozhon, Petrov, Hafijanič, Bockstefel, März, Novotný, Korčmaroš, Remeš, Fečo

Vyjádření trenéra: Slovan byl v tomto utkání lepší, rozhodující náskok si vytvořil již v první třetině. Ve druhé a třetí třetině už byl zápas brankově vyrovnaný, na obrat a případné body to však ze strany domácího týmu již nestačilo.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 14 : 2

Branky a As.: Bachar (Eismann), Sobotka A., Holejšovský (Sobotka A.), Eismann, Ott (Sobotka R.), Ott (Pavlík), Eismann, Holejšovský (Eismann), Eismann (Holejšovský, Knap), Holejšovský (Mlejnek), Horvátová (Simet), Sobotka A (Mlejnek, Eismann), Sobotka A (Eismann), Horvátová (Sobotka R., Bachar)

Sestava: Hüttl (Roller) - Mlejnek, Simet, Knap, Bachar - Holejšovský, Sobotka A., Eismann, Petrák, Horvátová, Sobotka R., Ott, Pavlík, Telin

Vyjádření trenéra: Utkání mělo podobný průběh jako předchozí duel s Kláštercem, jen Kadaň byla o něco málo silnějším týmem. I tak si ale domácí především s chutí zastříleli a jen na drobný výpadek v druhé části si po celou dobu utkání udrželi konstantně solidní výkon.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Energie Karlovy Vary : HC Baník Sokolov (tým 2) 4 : 3

Branky: Horváth, Palouš, Sztolarik

Asistence: Palouš, Juříček, Horváth, Šedivec

Sestava: Novák - Hotárek, Ticháčková, Juříček, Herout - Horvát, Horváth, Palouš, Sztolarik, Šedivec, Makaj

Vyjádření trenéra: Utkání bylo velmi vyrovnané a o vítězi rozhodla až závěrečná třetina. V té dali domácí dvě branky a tím otočili skóre ve svůj prospěch. Bohužel se opět projevila naše obrovská slabina v proměňování vyložených brankových příležitostí. Nicméně i přes prohru, musím všechny kluky pochválit za velkou bojovnost.

HC Baník Sokolov (tým 1) : SK Kadaň 6 : 14

Branky: 2x Botoš, 2x Hanek, 1x Dobřemysl, 1x Vyhnálek

Asistence: 2x Botoš, 2x Křivka, 1x Bauer, 1x Bavor, 1x Dobřemysl

Sestava: Čurlin - Bauer, Kohout, Šenkýř, Skála - Botoš, Hanek, Dobřemysl, Křivka, Dulovec, Vyhnálek, Makaj

Vyjádření trenéra: Náš výkon v tomto utkání nebyl takový, abychom proti velmi silnému soupeři mohli pomýšlet na lepší výsledek. Pouze ve druhé třetině jsme dokázali hrát vyrovnanou partii. V první a třetí třetině byl soupeř jasně lepší.

3. TŘÍDA – TURNAJ

Účastníci: HC Baník Sokolov A, HC Baník Sokolov B, HC Energie Karlovy Vary, HC Stadion Cheb

Sestava: Sokolov A - Fiala, Pochyba, Bubenščikov, Vlach, Peter, Landa, Čáp

Sokolov B – Šenjýš, Kašpar, Gasparik, Štěrba, Kuplent, Szabo, Urbich