Výsledkový servis mládeže

Takto si vedla naše mládež o víkendu. Starší žáci senzačně otočili derby...

JUNIOŘI

HC Stadion Litoměřice : HC Baník Sokolov 1 : 5

Branky a As.:Novotný (Přibyl), Novotný (Přibyl), Maydl (Novotný), Hafijanič (Krutina), Korčmaroš

Sestava: Horák- Kursa, Jiroušek, Přibyl, Benda, Kosina, Stejskal V., Krutina- Troch, Kassal, Petrov, Novotný, Stejskal D., Hafijanič, Bockstefel, Maydl, Korčmaroš, Mareček, Fečo

Vyjádření trenéra: Baník byl po celou dobu lepším týmem, svého soupeře jednoznačně překonal v počtu střel na branku. Tuto převahu potvrdil hlavně ve druhé třetině, která prakticky rozhodla o výsledku. Čtyři branky z pěti nastřílel Baník v početní převaze, domácí se ve stejné situaci prosadili pouze jednou. Protože však nedokázali využít další dvě poměrně dlouhé přesilovky pěti proti třem, nemohli pomýšlet na lepší výsledek. Baník po celé utkání velmi dobře bránil, podíl na úspěchu má i výborný výkon brankáře Adama Horáka.

DOROST

HC Čerti Ostrov : HC Baník Sokolov 4 : 3

Branky: Remta, Horváth, Pastier

Sestava: Král- Jurča, Valta, Strnad, Pašek, Šmajdová- Horváth, Ondrejka, Pastier, Sipl, Remta, Dopita

Vyjádření trenéra: Soupeř vstoupil do utkání tentokrát lépe, když už po necelých 2minutách jsme inkasovali první gól. Po té se hra přesouvala z jedné strany na druhou, utkání bylo velice vyrovnané. V samotném závěru se už našim borcům nepodařilo nepříznivý stav otočit.

HC Baník Sokolov : HC Draci Bílina 6 : 5 SN

Branky: Remta 2x, Pastier, Jurča, Dopita

Sestava: Král- Jurča, Valta, Strnad, Pašek, Šmajdová- Horváth, Ondrejka, Pastier, Sipl, Remta, Dopita

Vyjádření trenéra: Po celou dobu utkání jsme tahali za delší konec. Na klucích byla vidět chuť odčinit porážku z derby v Ostrově. Naší hráči si z utkání odnášejí jednu velikou zkušenost a to, že bojovat se musí až do konce. Vyrovnávající gól hostujícího týmu jsme obdrželi 2sekundy před koncem zápasu.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Energie Karlovy Vary : HC Baník Sokolov 5 : 6

Branky a As.: Simet, Eismann, Telin, Eismann (Sobotka A.), Simet (Eismann), Sobotka A. (Holejšovský)

Sestava: Roller, Hüttl - Mlejnek, Simet, Knap, Bachar, Pavlík - Holejšovský, Sobotka A., Eismann, Petrák, Horvátová, Sobotka R., Ott, Špiler, Telin

Vyjádření trenéra: Do souboje o první místo v tabulce vstupoval domácí tým v jedné ze svých nejsilnějších možných sestav, ačkoliv výhradně s hráči ročníku 2006. I když se baníkovci ujali brzy vedení, byli to domácí, kdo v první třetině aktivitou a bojovností jasně dominoval a do šatny tak odcházel se zaslouženým vedením 4:2. Po úpravě ledu jakoby se ale veškerá snaha a chuť energetiků úplně vytratily. Hosté se začali dostávat do zápasu, z několika šancí ale nedokázali vytěžit žádný gól, naopak po zbytečně chybě v obraně a následné krásné akci se znovu radovali hosté. Ve třetí třetině se hrál o poznání pomalejší hokej, možná i díky tomu, že karlovarští hráči byli přesvědčeni o jistotě svého vítězství. Necelých 7 minut před koncem byl stav stále 5:2, přičemž domácí po excelentním zákroku brankáře Rollera nevyužili jasnou příležitost k definitivní tečce za utkáním. Tento moment jakoby naopak hosty "nakopnul" k neuvěřitelnému výkonu, kdy třemi brankami během tří minut nejprve srovnali, aby minutu a půl před koncem po krásné akci dokonali šokující obrat. Ačkoliv byli domácí v první polovině jasně lepším týmem, svým špatným týmovým výkonem v polovině druhé nabídli všechny body hostům, kteří nabídku po úžasném výkonu v závěrečných minutách neodmítli.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov (tým 1) : HC Energie Karlovy Vary 6 : 6

Branky a As.: Hanek, Dobřemysl (Hanek), Dobřemysl, Vyhnálek, Dobřemysl, Dobřemysl (Botoš)

Sesatava: Čurlin - Kohout, Bauer, Šenkýř, Skála - Botoš, Hanek, Dobřemysl, Bavor, Dulovec, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: V prvních dvou třetinách byli hosté střelecky aktivnějším týmem, což se odráželo i na výsledkové tabuli. Nicméně ročníkově o něco mladší tým domácích hrál velmi aktivně, vinou několika hrubých chyb sokolovských se stále držel na dostřel a postupně přebíral otěže zápasu. Ve třetí třetině byli domácí lepším týmem a i vinou postupného docházení sil hostí, kteří hráli jen s deseti hráči v poli, nakonec po zásluze srovnali na konečných 6:6.

HC Baník Sokolov (tým 2) : SK Kadaň 1 : 1

Branky a As.: Šedivec (Palouš, Sztolarik)

Sestava: Novák - Horváth, Hotárek, Ticháčková, Herout - Sztolarik, Šedivec, Palouš, Horvát, Křivka, Makaj

Vyjádření trenéra: Proti týmu, který minulé kolo vysoko porazil náš druhý tým MŽ, jsme nastoupili s chutí a s odhodláním podat nadprůměrný výkon a být v zápase vyrovnanějším týmem. To se také dařilo a za bojovnost a nasazení si kluci a Anička zaslouží velkou pochvalu. Konečná remíza 1:1 je zásluhou celého týmu a hlavně fantasticky chytajícího Radka Nováka.

4. TŘÍDA- TURNAJ

Účastníci: HC Stadion Cheb, HC Mariánské lázně , HC Energie Karlovy Vary

Sestava: Rajchrt, Švejda P., Večerník, Bim, Pochyba, Gasparik, Slavík, Bubenčikov, Fiala, Landa

Vyjádření trenéra: Tým 4. třídy "B" nastoupil na ledě HC Mariánské lázně postupně s týmy HC Stadión Cheb "A", HC Mariánské lázně "A" a HC Energie Karlovy Vary "A". Kluci se hlavně v prvním zápase předvedli ve skvělém světle a odehráli výborné utkání. I ve zbylých zápasech předvedli řadu skvělých akcí a ukázali všem přítomných, že se hokejem velice baví.