Domažlice - Tachov 10:2
Třemošná - Kaznějov 3:4

Béčko zdolalo i Mariánské Lázně

B-tým poslední domácí utkání základní části zvládnul.

B tým v posledním utkání v základní části zdolal nepříjemného soupeře z Mariánských Lázních.

První třetina domácím hokejistům nevycházela dle představ a M. Lázně se brzy v 6. minutě dostaly do vedení. Do konce první třetiny však dokázal vyrovnat svou trefou Kurfürst. První třetina tak skončila nerozhodně.

Zlomový moment utkání nastal ve druhé třetině, když se sokolovským hokejistům povedl doslova husarský kousek v podobě vstřelení tří branek za 50 vteřin. Tato situace zlomila definitivně odpor hostujících hokejistů.

Hráči Baníku si své vedení již celkem v poklidu během třetí třetiny pohlídali.

Poslední utkání základní části bude sehráno na ledě celku z Třemošné. V únoru pak již bude zahájeno play-off. První utkání by měl Baník sehrát na ledě Ostrova v předpokládaném termínu 9. - 10.2 února. Odveta by měla být sehrána v neděli 17.2. od 11:30 hodin na ledě v Sokolově.