28.1. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Naše mládež si o víkendu nevedla vůbec špatně...

JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : HC Hvězda Praha 1 : 5

Branky a As.: Krutina (Štastný)

Sestava: Pitoňák-Krutina,Vogl, Stangar, Jiroušek, Stejskal,Houdek- Petrov,Troch,Kassal-Berčík, Mareček, Šťastný -Maerz,Dimitrov,Stejskal-Pašek

Vyjádření trenéra: Nenavázali jsme na dobrý výkon z předešlého zápasu,hráči Hvězdy byli důraznější v zakončení.

HC Klatovy : HC Baník Sokolov 2 : 4

Branky a As.: Troch (Fečo, Kassal), Troch (Fečo, Kassal), Kassal (Fečo), Štastný ( Mareček)

Sestava:Horák-Kellner,Stejskal,Krutina,Stangar,Houdek,Vogel-Feco,Troch,Kassal-Šťastný,Mareček, Bercik-Stejskal D.,Dimitrov,Petrov,Morz.

Vyjádření trenéra: Dnes jsme po celé utkání pracovali výborně v obranném pásmu, soupeř měl mírnou převahu, ale jisté zákroky brankáře a důrazná hra v obou brankovištích nám přinesly tři body,které si kluci za výkon zasloužili.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov (tým 1) : HC Rebel Nejdek 7 : 3

Branky: 2x Bavor, 2x Dulovec, 2x Dobřemysl, 1x Botoš

Asistence: Vyhnálek, Dobřemysl, Botoš, Dulovec, Kohout

Sesatava: Novák-Kohout,Ticháčková,Skála,Šenkýř-Botoš, Hanek, Dobřemysl, Bavor, Dulovec, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: Kluci v zápase podali velmi dobrý kolektivní bojovný výkon a zaslouženě zvítězili. Pochvalu zaslouží všichni hráči a pokud budeme i v následujících utkáních předvádět stejný výkon, budu spokojen.

HC Baník Sokolov (tým 2) : HC Rebel Nejdek 14 : 1

Branky a As.: Sztolarik (Hanek, Šedivec), Makaj (Křivka), Horváth A., Hanek, Sztolarik (Šedivec, Hanek), Sztolarik, Horváth A., Horváth A., Bauer, Křivka, Sztolarik, Horváth A., Herout (Hanek), Nešvera

Sestava: Čurlin - Nešvera, Bauer, Horváth A., Herout - Sztolarik, Hanek, Šedivec, Křivka, Horváth S., Makaj

Vyjádření trenéra: Proti nepříliš silnému soupeři udrželi domácí po celou dobu velmi koncentrovaný a soustředěný výkon, což nakonec vedlo k zaslouženě vysokému vítězství.