13.2. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Karel Mlejnek po utkání s Klatovy

Do dnešního utkání jsme nenastoupili vůbec dobře. Myslím si, že prvních 15 minut jsme to nebyli my. Ale bylo to dané dobrou hrou soupeře v úvodu utkání. Soupeř si na nás po dobrých výsledcích z minulých vzájemných zápasů věřil. Po první třetině jsme si ukázali pár situací a musím říct, že atmosféra v kabině byla podobná atmosféře na tribunách v prvních deseti-patnácti minutách. Ale myslím si, že poté si kluci dali říct. Z mého pohledu klíčovým okamžikem utkání byla branka v první minutě druhé třetiny na 2:1 a od té doby jsme v utkání dominovali. Jsme velmi potěšeni ziskem tří bodů, tím spíš, když je to proti soupeři, který nám v letošní sezoně šest bodů vzal. A jsme rádi i za konečný výsledek.

Musím ale uvést ještě jednu věc. Velmi mě mrzí, a věřím, že do dalších utkání se to v budoucnu a v následujících sezonách zlepší, provoz našeho zimního stadionu. Myslím si, že není důstojné a reprezentativní, aby se například světla naplno rozsvítila až 4 minuty po začátku druhé třetiny. Z mého pohledu, i z pohledu hráčů to opravdu není reprezentativní a věřím, že nejen do konce sezony, ale i do dalších sezon si náš klub z tohoto pohledu zaslouží lepší péči.