15.2. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Turnaj v minihokeji

TURNAJ V MINIHOKEJI 3.2. 2019

Pořadatelství předposledního turnaje pro malé hokejisty ročníku 2011 a ml. v letošní sezóně se zhostil domácí HC Baník Sokolov. Na ledové ploše se tak představili divákům týmy HC Baník Sokolov A, HC Baník Sokolov B, HC Rebel Nejdek a HC Energie Karlovy Vary C.

Hrálo se každý s každým 2x15 min, což je pro tuto věkovou kategorii slušná porce. Zvláště pro kluky ročníku 2012, kteří opět v hojném počtu (13) dostali příležitost se ukázat. Do svých prvních zápasů nastoupil také i zdaleka nejmladší benjamínek Pavlík Bakura z roč. 2013 a rozhodně tam nebyl jen do počtu. Na klukách bylo vidět, jak moc se chtějí v zápasech ukázat. V turnaji došlo i na derby mezi domácími týmy žlutých „A“ a černých „B“, mohutně povzbuzovaných svými fanoušky z řad rodičů a podporovatelů. Angažmá na jeden zápas přijala v našem týmu „A“ i dívenka z HC Energie, která našim klukům vypomohla proti svému mateřskému klubu. Celý turnaj se odehrál v pozitivním sportovním duchu, a to je to hlavní. Je třeba, aby děti našly k tomuto náročnému sportu cestu bez tlaků na výsledky a výčitek z chyb. Není nic horšího než smutný hráč bez zdravého sebevědomí.

Sestava A-tým: Matěj Vlach

Jiří Vlach, David Szabo, Martin Dvořák