5.3. 2019 | A-tým | Redakce
Ohlasy: Tomáš Závorka a Davd Hruška

Druhé čtvrtfinálové utkání hodnotí střelec David Hruška a brankář Tomáš Závorka.

Jak byste zhodnotili druhé utkání play-off v Nymburce?

Tomáš Závorka: Měli jsme dobrý vstup do zápasu, kdy jsme domácí k ničemu nepustili, ke konci třetiny se hra vyrovnala a stejný průběh byl i ve druhé třetině. Ve druhé třetině nás brzdila série vyloučení, ale odehráli jsme je hodně obětavě a to nás nakoplo do zbytku utkání. V třetí třetině jsme byli lepším týmem, kontrolovali jsme hru, přidali dva góly a dotáhli zápas do vítězného konce. Chtěl bych za celou kabinu poděkovat našim fanouškům, kteří za námi dorazili a vytvořili během utkání výbornou atmosféru. Moc si toho vážíme. Děkujeme!

David Hruška: Do utkání jsme vstoupili dobře, dali úvodní branku utkání. Pak jsme nepochopitelně přestali hrát naší hru a zbytečnými fauly  jsme pustili domácí zpět do hry. Ve třetí třetině jsme hru zlepšili, vstřelili branky a tím utkání rozhodli. Velký dík a respekt patří naším fanouškům, kteří přijeli na utkání ve velkém počtu a celý zápas fandili.