12.3. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Naše mládež si o víkendu vedla takto...

JUNIOŘI

8. 3. 2019

HC Kobra Praha : HC Baník Sokolov 4 : 0

Sestava: Pitoňák, Bíma- Kellner, Přibyl, Doubek, Kursa, Stejskal, Stangar- Fečo, Troch, Berčík, Petrov, Hafijanič, Bockstefel, Maerz, Blecha, Pašek

Vyjádření trenéra: Snaha z naší strany byla, ale to nestačilo. Hráči Kobry měli utkání pod kontrolou, rychlostí a jednoduchostí. My jsme si upracovaně vytvářeli šance, které jsme nevyužili.

10. 3. 2019

HC Baník Sokolov : HC Klatovy 4 : 7

Branky: Hafijanič (Fečo,Petrov), Přibyl (Fečo,Berčík), Hafijanič (Fečo, Troch), Hafijanič (Fečo)

Sestava: Pitoňák,Bíma- Kellner, Jiroušek, Doubek, Kursa, Stangar- Fečo, Troch, Berčík, Petrov, Hafijanič, Bockstefel, Pašek, Přibyl

STARŠÍ ŽÁCI

HC Rebel Nejdek : HC Baník Sokolov 2 : 4

Branky: Simet, Pašek (Pavlík), Simet, Simet (Ott)

Sestava: Roller (Huttl) - Pašek, Mlejnek, Knap, Simet, Bachar - Pavlík, Holejšovský, Eismann, Ott, Sobotka A., Sobotka R., Šnicerová

Vyjádření trenéra: Proti velice houževnatému soupeři se hosté velmi dlouho trápili a o vítězi zápasu rozhodla druhá třetina, kdy baníkovci obrátili vývoj zápas z 2:0 na 2:3 z pohledu domácích. Hattrickem se blýskl obránce Jan Simet, velkou poklonu však zaslouží domácí trenér pan Jaroslav Kliment mladší, který v rámci fair play neváhal odvolat gól vlastních svěřenců, který padl ze zcela jasného postavení mimo hru. Toto gesto se stalo ozdobou celého utkání!

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Čerti Ostrov : HC Baník Sokolov (tým 2) 2 : 13

Branky: 4x Šedivec, 3x Palouš, 3x Hanek, 1x Makaj, 1x Sztolarik, 1x Ticháčková

Asistence: 5x Horváth, 4x Palouš, 3x Sztolarik, 2x Šedivec, 1x Hanek, 1x Ticháčková, 1x Makaj

Vyjádření trenéra: V utkání jsme předváděli velmi dobrý kolektivní výkon. Naši hráči si s chutí zastříleli a celý zápas byli lepším týmem.

HC Rebel Nejdek : HC Baník Sokolov (tým 1) 3 : 8

Branky: Dulovec (Vyhnálek), Vyhnálek, Dobřemysl (Botoš), Dobřemysl (Botoš), Botoš (Dobřemysl, Kohout), Skála (Botoš), Dobřemysl (Botoš), Botoš (Dobřemysl)

Sestava: Čurlin - Kohout, Bauer, Juříček, Šenkýř - Botoš, Skála, Dobřemysl, Vyhnálek, Dulovec, Křivka, Bavor

Vyjádření trenéra: Po celou dobu utkání se baníkovci prali především se svou vlastní koncovkou a nedůslednou obrannou činností, díky níž dovolili domácím vstřelit tři branky. Bodově se zápas velmi vydařili dvojici Botoš - Dobřemysl.

11. 3. 2019

HC Čerti Ostrov : HC Baník Sokolov (tým 1) 5 : 15

Branky: 6x Dobřemysl, 4x Botoš, 3x Hanek, 1x Křivka, 1x Bauer

Asistence: 4x Botoš, 4x Kohout, 3x Dobřemysl, 3x Hanek, 1x Vyhnálek, 1x Dulovec

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Dulovec, Juříček - Botoš, Hanek, Dobřemysl, Bavor, Křivka, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: Utkání bylo herně velmi podobné tomu sobotnímu, kdy se domácí utkaly s naším druhým týmem MŽ. Velmi dobrý výkon podala celá první pětka, která předváděla místy drtivý tlak a postarala se o 14 gólů našeho týmu. Věřím, že střelecká pohoda těchto hráčů vydrží i v závěru sezóny, kdy sehrajeme ještě velmi těžká utkání.

3. TŘÍDA – TURNAJ

10. 3. 2019

Účastníci: HC Baník Sokolov A, HC Baník Sokolov B, HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek

Sestava: Vaidiš, Václav, Vlach M.

A tým: Kašpar, Maštera, Urbich, Kuplent, Šenkýř, Štěrba, Dvořák M., Szabo

B tým: Bubenščikov, Berger, Gasparik, Landa, Pochyba, Čáp

Vyjádření trenéra: Na turnaji chlapci bojovali a byly vidět i krásné akce.