13.3. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Semifinále začíná!

Další kolo play-off je tady. Začíná semifinále.

Ve středu 13. 3. 2019 rozehraje Baník semifinálové boje proti Mosteckým Lvům na domácím ledě. Do Sokolova přijede kvalitní, ofenzivní mužstvo, které dokázalo vyřadit Jablonec, účastníka posledních baráží o první ligu.

Mostečtí Lvi sehráli s Baníkem v základní části 4 zápasy. V prvních třech se radovali sokolovští hokejisté po výhrách 6:5, 4:1 a 13:1, porážka 4:1 z února je však varováním. Mostecký tým rozhodně není radno podceňovat. V řadách Lvů jsou kvalitní hokejisté a za všechny můžeme jmenovat Miroslava Kuncla, obránce, který v Sokolově působil. Most je však především ofenzivní tým, v základní části toto mužstvo nastřílelo 179 gólů a hned pět útočníků se dostalo přes 40 kanadských bodů. Po odchodu zkušeného Hanuljaka je oporou i mladý brankář Oliver Štěpánek, jenž letos nastupoval také v prvoligové Kadani.

Rozhodně nás čeká zajímavá série a ve středu 13. 3. 2019 buďte u jejího začátku. Startujeme v 18:00. Partnerem prvního utkání je čerpací stanice OMV Sokolov - pan Jiří URBAN. Středečním zápasem navíc budeme i pomáhat. HC Baník Sokolov přispěje částkou odpovídající 10 % z výtěžku vstupného vážně nemocné Nelince Cihocké z Kraslic, malé holčičce, která potřebuje speciální rehabilitaci.

HC Baník Sokolov – Mostečtí Lvi, středa 13.3.2019, 18:00

Bojujeme o další krok…