14.3. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Lubomír Kovařík:  Za podporu jsme vděční

Lubomír Kovařík: Za podporu jsme vděční

V prvním semifinále porazil Baník svého soupeře z Mostu 9:5. Utkání následně zhodnotil Lubomír Kovařík.

Lubo, výhra 9:5. S ofenzivní částí spokojenost, ale směrem dozadu asi příliš nebude?

Bylo to těžké utkání z toho důvodu, že jsme nechali zbytečně moc otevřený prostor. Přitom jsme věděli dopředu, že mají ten útok silný a že jim stačí tři střely na dva góly, a to se potvrdilo. Musíme se z toho do dalšího zápasu poučit. Nechci říct, že jsme polevili, ale ty místa jsme jim tam otevřeli a zbytečně jsme utkání zdramatizovali.

Potvrdila se tedy ofenzivní síla Mostu a že tento tým má ve svém středu střelce?

V play-off se hraje od první do poslední minuty. Věděli jsme, že mají střelce. Nechci říkat, že jsme polevili, ale byly tam chyby. Podíváme se na to videu a řekneme si to.

Dnes fanoušci opět skvěle povzbuzovali, chystají se za vámi i do Mostu…

Podpory si vážíme, cítíme ji a jsme za ni vděční.