16.3. 2019 | A-tým | Redakce
Ohlasy: Vojtěch Šik a David Fečo

Druhé semifinálové utkání hodnotí střelec důležitého třetího gólu Vojtěch Šik a nejlepší hráč zápasu na straně Baníku David Fečo.

Jak byste zhodnotili zápas v Mostě?

Vojtěch Šik: Máme další bod, a pokračujeme dál. Chceme vyhrát další zápas. První třetina od nás nebyla úplně podle představ. Dostali jsme góly po věcech, které jsme si ukazovali. V kabině jsme si řekli, že takhle hrát nemůžeme, musíme přidat na pohybu, v prostorech před brankou, kde se play-off prostě rozhoduje a hrát jednoduše. To se nám ve druhé třetině podařilo, padali jsme do střel, hráli jednoduše a hráli jsme jako tým. Ve třetí třetině jsme chtěli samozřejmě vyhrát, ale gól už nepadl ani v prodloužení. Rozhodovaly tak nájezdy a tam to byla one man show v podání Fečika (pozn. Davida Feča) a střelce Kovardy (pozn. Lubomíra Kovaříka). Ještě chci poděkovat divákům. Velký respekt, v jakém počtu přijeli a celý zápas nás hnali i za stavu 3:1 pro Most, nepřestávali věřit a bušili do toho jako správní fans! V neděli všichni na Baník rozpoutat černo-žluté peklo!

David Fečo: Dnešní zápas hodnotím pozitivně, dokázali jsme týmovým výkonem otočit nepříznivý vývoj utkání v náš prospěch. Je to další krůček v naší cestě. Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří po celý zápas byli našim šestým hráčem, hnali nás dopředu a byli skvělí. Vážíme si jejich podpory a těšíme se až v nedělním utkání zaplní stadion.