1.1. 2015 | Základna | Zdeněk Sopr
1. třída na Picaroon cupu 2014 stříbrná

V sobotu dne 27.12.2014 se 1. třída HC Baník Sokolov (ročník 2007 a mladší) zúčastnila hokejového turnaje s názvem Picaroon cup 2014 v Chomutově za účasti těchto mužstev: Piráti Chomutov, Rytíři Kladno, HC Verva Litvínov a HC Baník Sokolov.

Každý klub měl dva týmy - A a B, které hrály současně s týmy soupeře. Hrací doba byla 3 x 15 minut hrubého času. Vyhodnocení proběhlo zvlášť pro týmy A a B.

Tým „A“ HC Baník Sokolov v prvním zápase porazil Rytíře z Kladna, ve druhém zápase porazil HC Vervu Litvínov a ve finále podlehl po boji Pirátům z Chomutova.

Tým „B“ HC Baník Sokolov v prvním zápase porazil také Rytíře z Kladna, ve druhém zápase remizoval s HC Vervou Litvínov a ve třetím zápase také remizoval s Piráty Chomutov. Nutno dodat, že v posledních vteřinách zápasu „B“ týmu jel sám na brankáře Pirátů Tomáš Provazník, který se zúčastnil svého druhého turnaje a vstřeleným gólem by posunul „B“ tým na první místo.

Za každé družstvo byl vyhodnocen nejlepší hráč. Za HC Baník Sokolov byl vyhlášen nejlepším hráčem Adam Horváth.

Oba týmy HC Baník Sokolov skončily na turnaji Picaroon cup 2014 v Chomutově na krásném druhém místě a tak si naše holky a kluci odváželi z celodenního turnaje a velkého boje stříbrné medaile. Na velmi dobře obsazeném turnaji sokolovští hokejisté - ale i tři hokejistky - v žádném případě svými dovednostmi nezaostávali za ostatními týmy a druhé místo bylo pro ně velkou odměnou. Velká pochvala se jim také dostala od svých trenérů.

Po odehrání všech zápasů byly ještě pro zpestření zařazeny dovednostní soutěže, kde tým HC Baník Sokolov skončil v součtu her také na výborném druhém místě.

Našim malým hokejistům a hokejistkám přejeme mnoho dalších vyhraných zápasů.

Sestava HC Baník Sokolov:
Šlechta Radim, Novák Radek
Dobřemysl Václav, Botoš Josef, Palouš Pavel, Horváth Adam, Hanek Adam, Kohout Tomáš, Skála Dominik, Petřek Antonín, Soprová Anna, Veinholdová Christiane, Aufrichtig Eva, Mráz Pavel, Sztolarik David, Herout Matěj, Šenkýř Patrik, Provazník Tomáš, Stádník Jiří, Staněček Tomáš, Nešvera František, Juříček Jakub
Trenéři: Zdeněk Sopr, Ivan Říha, Radek Novák