Martin Štěpánek

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci prohráli v Ústí

Smolnou sobotu si vybrali mladší žáci v Ústí

V sobotu 12.3.2016 jsme v 08:15 vyrazili na dalekou cestu do metropole Ústeckého kraje do Ústí nad Labem, kde jsem od 11:30 hod sehráli další nadstavbové utkání Ligy mladších žáků proti stejně starým hráčům místního HC Slovan. Utkání to pro náš tým smolné, neboť jsme si čtyři góly dali sami a prohráli tak 6:1. Čtyřikrát jsme si nešťastně srazili kotouč do vlastní branky a dali tak soupeři možnost získat všechny body z utkání. Po hokejové stránce byla pohledná až poslední třetina, kterou jsme odehráli bez obdržené branky. Škoda, že se nám nějaká nepodařila vstřelit. Z ledu jsme po výkonu ve třetí třetině nemuseli odcházet smutní a skleslí. Mohli jsme mít hlavy nahoře a vyhlížet další utkání, které hrajeme hned v neděli 13.3.2016 na domácím ledě.