Cimrman, Čech, Hynek, Sič

Šprynar, Štys, Srb, Veselý, Suja, Götzl, Bartl, Fischer, Kladivo

Jan Trefný

Mladší žáci prohráli i druhé víkendové utkání

V neděli si sice Louny odvezly ze Sokolova plný počet bodů, ale výkon domácích byl chvályhodný

V neděli dne 13.3.2016 jsme od 10:00 hod na domácím ledě přivítali soupeře z HC Slovan Louny. Kdo se přišel podívat, viděl pěkný rychlý hokej plný šancí na obou stranách. Brankáři obou celků předváděli své umění. Do vedení šli jako první hosté z Loun a nakonec si z utkání odvezli všechny body za výhru 3:1. Když rozdělíme utkání na jednotlivé třetiny, tak se opravdu jednalo o velice vyrovnané utkání. Po třetinách 0:1, 1:1, 0:1 je zřejmé, že se hrálo poctivě odzadu a kdo se zúčastnil, viděl pěkný hokej v podání hokejového mládí.

Poslední utkání letošní sezony odehrají žákovské kategorie HC Baník Sokolov na ledě extraligového HC Verva Litvínov. Držte všem hráčům palce, ať se jim utkání povede a ať konec sezóny 2015-2016 zakončí dobrým výsledkem bez zbytečných zranění.