HC Verva Litvínov
Vyloučení - 2 min.: 2:2
Počet diváků: 62
  • Titlbach (Vlášek)
  • Titlbach (Vlášek, Vlasenko)
  • Vlasenko (Kýček, Titlbach)
  • Vlášek (Titlbach, Kýček)
  • Vlasenko (Titlbach, Kýček)
  • Vlasenko (Kýček, Titlbach)
  • Titlbach (Vlasenko)
  • Holejšovský (Rybár)
  • Čech (Horváth)
  • Holejšovský (Sobotka R.)
Chomutov - Most 5:3
Soupiska HC Verva Litvínov

Vrzal (Peca)

Bauer, Kornalík, Kočí Suchy, Mikolášek, Chovanec

Dudáček, Fikrt, Němec, Topolskyy, Verner, Kýček, Sochor, Titlbach, Vlášek, Vlasenko

Trenér:

Petr Franěk

Trenéři:

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci v posledním utkání padli s Litvínovem

Škola produktivity.

Netradičně ve čtvrtek dne 17.3.2016 jsme vyrazili k předehrávce posledního kola nadstavby Ligy mladších žáků na led dosud extraligového HC Litvínov, kde jsme od 15:00 hod změřili síly s místními hráči. Dle výsledku 8:3 pro Litvínov by se zdálo, že se jednalo o jednoznačné utkání, ale kdo na utkání byl, řekl by, že nás soupeř učil produktivitě. Poměr střel je tomu důkazem, 44:66 z pohledu domácích. Navíc by se dalo říct, že nás porazili čtyři hráči. Nikdo jiný z domácích se do šancí nedostal. Nelze se na to vymlouvat. Je nutné konstatovat, že jsem nebyli schopni pokrýt brankové výpady soupeře. Pokud se to v ojedinělých případech povedlo, byla hra vyrovnaná nebo pod taktovkou Baníku. Pravidelně jsme soupeře zavírali v jeho pásmu. Rotacemi jsme se dostávali do šancí, ale domácího gólmana jsme překonali jen ve třech případech. Na naší straně byl gólman také nejlepším hráčem utkání, neboť pokryl velké množství nebezpečných střel soupeře. Za předvedený výkon se nemusíme stydět. I soupeř konstatoval, že utkání mělo velmi vysokou kvalitu, především proto, že hráči hráli zodpovědně a ze zápasu si mají malí hráči co odnést. Pro hráče Baníku z utkání plyne nutnost zapracovat na obsazování hráčů v obranné třetině a před brankovém prostoru.

Všem příznivcům mládežnického hokeje v Sokolově děkuji za přízeň a trpělivost při sledování hokejových utkání. Děkuji rodičům hráčů letošního ročníku Mladších hráčů za spolupráci při organizaci letošní sezóny. Do úplného zakončení nám chybí odehrát turnaj dne 19.3.2016 na Kladně a poté turnaj v Jaroměři v době od 24.3. do 27.3.2016. Zachovejte nám proto přízeň a držte palce za dobré výsledky na obou akcích.