15.8. 2016 | Klub | M.Kostourek
Pozvánka na předsezónní seminář rozhodčích

Předsezónní seminář rozhodčích III., II. třídy a PF, KKR Karlovarského kraje

POZVÁNKA NA PŘEDSEZÓNNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH KARLOVARSKÉHO KRAJE:

(III. třída, II. třída, pomocný rozhodčí a licence T)

který se koná3. září od 9:00 hodin jako jednodenní v Karlových Varech, KV Aréna, tréninková hala, 4. patro, zasedací místnost

účastnický poplatek hrazen v hotovosti na místě:

III. třída - 500 Kč

II. třída - 500 Kč

PF - 300 Kč

licence T - 300 Kč

do 15. srpna potvrdí rozhodčí emailem svoji účast v uvedených termínech (z důvodu rezervace prostor a stravného)

Součástí semináře bude test z pravidel ledního hokeje 70 otázek (max. 200 bodů) a fyzická disciplína (atletický test nebo bruslařský test). Fyzická disciplína bude známa po schůzi předsedů krajských komisí rozhodčích s Komisí rozhodčích Českého svazu ledního hokeje po 15. srpnu (bezprostředně budete informováni). Případná písemná omluva, která bude řešena individuálně na základě žádosti rozhodčího (doložena lékařskou zprávou) z fyzické disciplíny není akceptována ve dvou po sobě jdoucích předsezónních seminářích.

Náhradní seminář se uskuteční 24. září od 9:00 v Karlových Varech, KV Aréna, tréninková hala, 4. patro, zasedací místnost, za účastnický poplatek. Účast povoluje Krajská komise rozhodčích Karlovarského kraje na základě žádosti rozhodčích, s ohledem na důvod, předchozí hodnocení a výsledky seminářů.

Náhradního semináře se zúčastní i rozhodčí,kteří neuspějí ve svém řádném termínu za dvojnásobný účastnický poplatek (tj. 1000 Kč, resp. 600 kč)