Holík, Čermák, Votoupal "C", Schmidt, Hrůša, Polák, Kala, Stránský, Vondráček B. "A"

M. Jílek,

B. Sapoušek, M. Diblík

Mladší dorost, Béčko proti Céčku

Velmi zajímavou kombinaci přinesl los ELIOD ligy mladšího dorostu na neděli 18.9.2016. HC Energie KV "B" (HC Baník Sokolov) odehrál utkání proti týmu HC Energie KV "C" (HC Stadion Cheb)
Utkání se hrálo na zimním stadioně v Chebu. Hráči hrající za Baník se na modré čáře pozdravili s domácím mužstvem, v kterém se dnes ukázali jejich spoluhráči z  minulých utkání. O to bylo utkání zajímavější. Vítězně, avšak ne zrovna nadšeně, z výkonu svých svěřenců odjížděli trenéři béčka z Chebu.
První třetinu jsme odehráli bez tempa, bylo vidět, že hráčům dělá problém velikost místního hřiště. Góly jsme v této třetině ale dávali jen my a první dějství vyhráli rozdílem čtyř branek.
Druhá třetina začala lépe, do poloviny utkání jsme přidali další branky a vytvořili si tak sedmibrankový náskok. Ale konec tohoto dějství patřilo domácím, kdy Radim Kala překonal Matěje Bímu v bráně. Poté přišlo další z mnoha vyloučení, které jsme si v Chebu vysloužili a toto potrestal Vláďa Stránský. A tak na konci druhé třetiny svítilo na světelné tabuli skóre 2:7.
Třetí třetinu jsme začali hned oslabením a po půl minutě přišlo další z vyloučení a hráli jsme, dnes již po třetí, v dvojnásobném oslabení, tedy 5 na 3. Všechna tato oslabení jsme dokázali ubránit, tedy i toto v poslední třetině. Avšak v čase 47:35 jsme opět nedokázali ubránit Radima Kalu a dovolili jsme mu opět skórovat. 3:7. Na hostující střídačce nebyla zrovna vítězná nálada, trenéři hnali hráče k lepšímu výkonu. Poslední slovo v tomto utkání si vzal Zdenda Troch, který dokonal svůj dnešní hattrick gólem z času 52:51. A tak se skóre zastavilo na 3:8.
Utkání v Chebu mají vždy zvláštní nádech a i v tomhle to nebylo jinak. Důležité však je, že si připisujeme první tři body do tabulky. Příští utkání hrajeme na domácím ledě proti Hvězdě Praha. Přijďte klukům pomoct vybojovat další body do tabulky. Začínáme tradičně ve 13:00