Češka, Jurda, Slavata, Kalný, Pérez, Ladman "A", Čermák, Vágner, Venclíček, Marek, Lushnikov, Šrámek

D. Fuchs

Mladší dorost zvítězil po nájezdech nad Hvězdou

V neděli zavítala na náš domácí led Hvězda Praha

V neděli 25.9.2016 odehrál tým mladšího dorostu další kolo ELIOD Ligy mladšího dorostu. Tentokrát na náš led dorazil tým z Prahy a to konkrétně Hvězda. Utkání to bylo velmi aktivně odehrané od obou týmů a o vítězi musely nakonec rozhodnout až nájezdy.

První desetiminutovka první třetiny se hrála bez přerušení a diváci měli možnost vidět hokej nahoru dolu. Oba týmy bojovaly o každý kousek ledu a nikdo nechtěl udělat chybu. První otvíral skóre soupeř, když v čase 11:30 Honzu Charváta v bráně překonalDavid Venclíček- 0:1. Minutu na to dostali Baníkovci příležitost ke skórování, když hráli s výhodou jednoho hráče v poli, avšak přesilová hra se nevydařila a tak jsme se s první třetinou loučili se skóre, které bylo příznivější pro Hvězdu.

Druhá třetina přinesla vyrovnání z holeDominika Bockstefela a to v čase 21:57, asistenci u této branky si připsal Petr Hrůša – 1:1. V čase 24:17 jsme špatně střídali, čehož si rozhodčí všimli a poslali domácího Petra Hrůšu na trestnou za hru v šesti. Když už to vypadalo, že jsme jediné oslabení tohoto utkání ubránili, hostujícíMarek Landman poslal puk za záda našeho gólmana a tak jsme v čase 26:15 opět o jednu branku prohrávali. 1:2. Tak jak soupeř svou přesilovou hru využít dokázal, Baníkovci neproměnili ani jednu ze tří , které se jim naskytly do konce druhé třetiny.

Ve třetí třetině byl vidět bojovný hokej a hlavně snaha domácích o vyrovnání. Avšak soupeř měl utkání dobře rozehrané a bylo vidět, že taháme za kratší konec. Velkou šanci na vyrovnání měl na své holi Dominik Bockstefel, když se sám uvolnil a uháněl směr brána, avšak puk za záda hostujícího Hrstky nedostal. Poslední minuty utkání bylo na domácích vidět, že chtějí bod z tohoto utkání za každou cenu. Trenéři si vzali oddechový čas a šlo se do hry. Když se podařilo zavést kotouč od útočné třetiny vystartoval Honza Charvát na střídačku a do hry naskakuje šestý domácí hráč. Časomíra ukrajuje poslední vteřiny utkání, když Tomáš Smolka střílí směr brána, kde stojí připraveni Oliver Ouhrabka a Pepa Hadáček. Puk se odráží odPepy Hadáčka a zapadá za záda Hrstky. Časomíra se zastavila přesně v čase 59:50 a domácí střídačka jásá. Je vyrovnáno 2:2. Přichází tedy na pořad utkání samostatné nájezdy.

Jako první se na modrou staví Dominik Bockstefel, avšak hostujícího brankáře nepřelstil.Oliverovi Ouhrabkovi a Pepovi Hadáčkovi se to již povedlo, naopak na druhé straně velmi dobře zachytal Honza Charvát, který nepustil za svá záda ani jednu ze střel nájezdníků. A tak jsme si v utkání, ve kterém jsme vždy dotahovali, vyhráli dva body a soupeř si domů odváží pouze jeden. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, hráči bojovali a body do tabulky si určitě zasloužili. Další utkání hrajeme na ledě silné Třemošné, kam se vydáme na svátek Svatého Václava 28.9.2016.