Kaňák, Špaček, Slavík "A", Houfek, Liština, Kulhánek

Schleiss, Beneš, Švarc, Pacanda, Uhlík, Topinka "C", Krliš, Vlček, Němec "A", Jakubec

Pavel Vostřák, Jiří Kučera

Ač jsme byli aktivnější, body putují do Klatov

V sobotu 22.10.2016 se A tým Baníku Sokolov, pod vedením nového trenéra Jiřího Parkmanna, postavil proti týmu SHK Klatovy.

Klatovští byli v úvodu utkání aktivnější a ve 3.minutě šli do vedení gólem Václava Krliše – 0:1. Ve druhé polovině třetina se hra srovnala a v 11.minutě vyrovnal Miroslav Jirušek po asistencích Kukly a Šika. Druhá třetina byla ve znamení převahy Baníku a v čase 33:03 poslal do vedení domácí tým Vojtěch Šik, když v přesilovce pálil od modré – 2:1. I přes domácí aktivitu byli hosté velmi nebezpeční , což prokázali ve 36. respektive 37.minutě, kdy se jim během 32 vteřin podařilo 2x skórovat a přetavili tak vedení opět na svoji stranu – 2:3. Ve třetím dějství sokolovští tlačili, ale v koncovce byli neúspěšní. Naopak při jednom z mála útočných výpadů zakončoval klatovský Schleisss– 2:4. Baníku se podařilo ještě snížit při Power Play Petrem Račanským po kombinaci s Kašparem a Kuklou, na vyrovnání už ale zbylo málo času.

Hodnocení utkání z pohledu nového trenéra p. Parkmanna:

„Z mého pohledu to bylo trochu nešťastné utkání. My jsme si za stavu 2:1 v náš prospěch vytvořili řadu šancí. Měli jsme tam i jeden samostatný nájezd, ale bohužel jsme se nedokázali prosadit. Kluci makali, ale rozhodlo umění gólmana hostí," přiznal po zápase kouč Parkmann a doplnil: „Kluci makali na sto procent a za to jsem jim poděkoval. Chybělo nám trochu štěstí v koncovce."