10.11. 2016 | Klub | Tomáš Bouda
Startuje hokejová Einhell Tip liga

Po roce se opět rozeběhne hokejová Tip liga, která se v letošním roce bude hrát pod názvem Einhell Tip liga. Tak jako v uplynulé sezoně si tak budete moci vyzkoušet svůj odhad při tipování výsledků hokejových utkání v regionu a zasoutěžit si o zajímavé ceny.

Co to Tip liga je?

Jednoduše se jedná o tipovací soutěž, ve které se tipuje vítěz utkání. Jinými slovy klasicky jako u sázkových kanceláří tipnete 1 (výhra domácích), 0 (remíza) a 2 (výhra hostí). Samotná soutěž odstartuje v pondělí 14. listopadu, kdy vyjde první soutěžní kupon, který naleznou zájemci o tipování ve všech mutacích regionálních krajských Deníků. Tedy v Karlovarském deníku, Sokolovském deníku a Chebském deníku. Kupony na jednotlivá víkendová kola vycházejí čtyřikrát v týdnu a to od pondělí do čtvrtka.

Jak dlouho soutěž potrvá a jaká jsou pravidla?

Celkem se uskuteční třináct kol. Tipovat lze pouze prostřednictvím originálních kuponů, které najdou tipující na stránkách regionálního Deníku (pondělí, úterý, středa, čtvrtek). Tikety musíte doručit osobně či poštou vždy nejpozději do pátečních 16 hodin do redakcí okresních Deníků. U poštovního doručení rozhoduje razítko na obálce a to musí být páteční. Každý tipující musí nejprve vyplnit tištěný kupon. To je nutné z důvodu registrace do systému. Do kolonky heslo vyplňte jakoukoliv čtyřmístnou číselnou kombinaci, která bude později sloužit jako vaše identifikace. NOVINKA: Pro ty, kteří nemají čas odnést soutěžní kupon do redakce a nechtějí využívat neustále se zdražující služby pošty, mohou soutěžní kupon zasílat e-mailem.Vždy musí být vyplněný originální kupon, který následně soutěžící ofotí nebo oskenuje a odešle na adresu redakce.cheb@denik.cz nebo redakce.kvary@denik.cz či  redakce.sokolov@denik.cz. V dnešní době inteligentních telefonů, tabletů, iPadů a dalších přístrojů už nikdo nemá problém odeslat e-mail. E-mailová adresa je přiřazena podle okresní příslušnosti. Do předmětu se vždy napíše Tip liga (číslo kola). Uzávěrka bude stejná jako doposud. Tedy do 16 hodin v pátek daného týdne.

Jaké je vyhodnocení soutěže, neboli bodování?

Jednička znamená výhru domácích, nula remízu, dvojka vítězství hostů. Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné. Za každý správný tip se přičítají dva body, za chybný či nevyplněný řádek se bodík odebírá. (příklad: Osm utkání z deseti uhodnu, získám tak šestnáct bodů. Za dva špatné tipy mám mínus dva, takže jsem v kole získal celkem čtrnáct bodů). Maximálně může hráč v kole získat dvacet bodů. Ztratit pak může maximálně deset bodů. Pokud se utkání neuskuteční nebo bude z nějakého důvodu odloženo, zápas nebude hodnocen.

Kolikrát mohu tipovat?

Hrát lze vždy pouze s jedním kuponem, neboť každý účastník dostane přiděleno vlastní identifikační číslo, které se dozví ze středeční výsledkové listiny po svém prvním kole. Při bodové rovnosti v rámci dílčích kol rozhoduje bilance Supertrefy, což je váš tip na počet branek, které předpokládáte, že padnou v zápasech uvedených na kuponu. Dalším pomocným kritériem je celkový zisk bodů v průběžném pořadí. Rodinné nebo firemní souboje nejsou zakázané.

Jaké jsou ceny?

Po třinácti kolech bude vše sečteno, vyhodnoceno a první čtyři borci se opravdu má na co těšit.

Ceny pro celkové vítěze po třinácti kolech

Hlavní cenou je Křovinořez Einhell GH – BC 25 a permanentní vstupenka HC Energie na sezonu 2017/18. Druhý hráč v celkovém pořadí se může těšit na Motorovou pilu Einhell GH PC 1535. Třetí pak obdrží Vysavač Einhell pro mokré a suché sání TH – VC 1820 S. Bonusová soutěž SUPERTREFA má také svoji cenu. Pro toho, kdo uhodne nejvíce supertref je připraven Vyžinač GE – CT 18 Li Kit Einhell Expert. Všichni čtyři hlavní výherci pak obdrží porcelán z Ateliéru JM Lesov.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol:

V jednotlivých kolech se pak bude rozdávat sedm cen. Celkem bude rozdáno třináct balíčků potravin od společnosti Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim. Dále pak stejný lahví Becherovky, plakátů HC Energie, kartónků piva Karel IV., náplní do ostřikovačů do auta od Auto Mudra, čajových setů od Velta Tea, vstupenek na hokejová utkání HC Energie a balíčků s porcelánem od společnosti Thun 1794 a.s. – porcelánka Nová Role.

PARTNEŘI SOUTĚŽE