15.11. 2016 | Klub | Jan Čech
Odstartovala hokejová Einhell Tip liga

Po roce se opět rozeběhla hokejová Einhell Tip liga.

Ti co chtějí hrát, tak musí do pátku 18. listopadu 16 hodin odeslat či donést vyplněný originální kupon do lokálních redakcí Deníku. Kuponyvychází tento týden ve všech mutacích regionálních Deníků. Tedy jak v Karlovarském, tak i Sokolovském i Chebském deníku, a to od pondělí 14. listopadu do pátku 18. listopadu. Pro ty, kteří nemají čas odnést soutěžní kupon do redakce a nechtějí využívat neustále se zdražující služby pošty, mohou soutěžní kupon zasílat e-mailem.

Vždy musí být vyplněný originální kupon, který následně soutěžící ofotí nebo oskenuje a odešle na adresu redakce.cheb@denik.cz nebo redakce.kvary@denik.cz či  redakce.sokolov@denik.cz. V dnešní době inteligentních telefonů, tabletů, iPadů a dalších přístrojů už nikdo nemá problém odeslat e-mail. E-mailová adresa je přiřazena podle okresní příslušnosti samotného tipujícího.

Ceny pro celkové vítěze po třinácti kolech:

Hlavní cenou je Křovinořez Einhell GH – BC 25 a permanentní vstupenka HC Energie na sezonu 2017/18. Druhý hráč v celkovém pořadí se může těšit na Motorovou pilu Einhell GH PC 1535. Třetí pak obdrží Vysavač Einhell pro mokré a suché sání TH – VC 1820 S. Bonusová soutěž SUPERTREFA má také svoji cenu. Pro toho, kdo uhodne nejvíce supertref je připraven Vyžinač GE – CT 18 Li Kit Einhell Expert. Všichni čtyři hlavní výherci pak obdrží porcelán z Ateliéru JM Lesov.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol:

V jednotlivých kolech se pak bude rozdávat sedm cen. Celkem bude rozdáno třináct balíčků potravin od společnosti Vera Gurmet, Malé náměstí 608, Toužim. Dále pak stejný lahví Becherovky, plakátů HC Energie, kartónků piva Karel IV., náplní do ostřikovačů do auta od Auto Mudra, čajových setů od Velta Tea, vstupenek na hokejová utkání HC Energie a balíčků s porcelánem od společnosti Thun 1794 a.s. – porcelánka Nová Role.

Zápasy 1. kolo:
1. ELH: Litvínov – HC Energie
2. ELH: HC Energie – Pardubice
3. II.L.: Děčín – Baník Sokolov
4. ELJ: Vlčí smečka – Hr. Králové
5. LJ: J Sokolov – Klatovy
6. ELSD: Litvínov – SD HC Energie
7. LSD: SD Sokolov – Kadaň
8. KLM PK: Sušice – Rebel Nejdek
9. KLM KK: Stadion Cheb – Mariánské Lázně
10. KLM KK: Čerti Ostrov – Trstěnice
Zkratky soutěží: EHT – Euro hockey tour (utkání národního týmu), ELH – Extraliga ledního hokeje, II.L. – II. liga skupina A, ELJ – Extraliga juniorů, LJ – Liga juniorů, ELSD – Extraliga staršího dorostu, LSD – Liga staršího dorostu, ELMD – Extraliga mladšího dorostu, LMD – Liga mladšího dorostu, KLM PK – Krajská liga mužů Plzeňského kraje, KLM KK – Krajská liga mužů Karlovarského kraje.

Tahák pro hráče hokejové Tip ligy: Tabulky všech hokejových soutěží vyjdou na stránkách regionálních Deníků ve středečním vydání.