Hašek, Volráb, Zajan, Faigl, Racek, Oliverius "C", Fojt, Vacek, Sýkora, Chovanec, Kopta

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík

Další porážka A-týmu, tentokrát s Děčínem

V sobotu 19.11. zajížděl A-tým do Děčína s důvěrou, že se zadaří a přivezou body. Nepovedlo se.

V sobotu 19.11. jel bojovat A tým do Děčína. Rozbruslení proběhlo v dobré náladě a nebylo vůbec znát, že cesta trvala více jak dvě hodiny.
Po prvním vhazování se rozjel Petr Račanský a hned prověřil soupeřova brankáře, který střelu zlikvidoval. I na druhé straně byl prověřen brankář, který s přehledem také zlikvidoval první střelu. Velice povedené oslabení sehráli hosté při vyloučení Michálka za hru vysokou holí. Baníkovci jsou již v plném počtu a Tomáš Sláma vyslal krásnou střelu na domácího brankáře, avšak ten změnu skóre nedopustil. V oslabení Medvědů ujel Hašek a provětral Hruškovu výstroj. Baníkovci nezaháleli a Petr Kukla pálil, bohužel nepřesně a Traplovi zmařila akci domácí obrana. Poté Račanský našel skvělou přihrávkou Slámu a ten pálil, ale bohužel opět vynikající zákrok domácího brankáře. A jak se říká, nedáš, dostaneš!, Medvědi, kteří Hrušku doslova ostřelovali, nakonec vstřelili první gól utkání. Střelcem branky byl Radomír Vaněk. 1:0 Hned po gólu byl vyloučen domácí Olivierus za hákování. Přesilovka vypadala slibně, avašak žádná ze střel nepadla za záda Michajlova. Do konce třetiny bylo viděno ještě pár pěkných akcí na obou stranách, ale bohužel vyloučení Petra Kukly za hrubost a pak ještě těsně před koncem třetiny Romana Kašpara za hákování ( bohužel faul viděl pouze rozhodčí), poslalo tým Baníku do třech a tím bylo po akcích z jejich strany. A tak se veseleji šlo do kabin domácím.

Druhá třetina začala dvojnásobným oslabením Baníku, které Medvědi nevyužili. Avšak netrvalo dlouho a Medvědi znovu udeřili v podobě Pavla Zajana a skóre se opět změnilo. Baník rázem prohrával 2:0 . Poté ještě několikrát Medvědi zahrozili, ale Petr Hruška v brance doslova čaroval. V dalších minutách třetiny byli děčínští hráči velice aktivní a svými střelami zasypávali výborně chytajícího Hrušku. Ke smůle hostů se k odraženému puku dostal Sýkora a zvýšil na 3:0 pro HC Medvědi Děčín. Druhá třetina skončila akcí Trapla, kterou zlikvidoval výborný Michajlov.

Třetí třetinu začal Baník dobře, akcemi Michálka, Čejky i Kukly, které však končily vždy na výborném domácím brankáři. Medvědi dobře bránili a co neubránili, zachránil brankář. Bohužel postupem času se Baník více bránil, než útočil. Nepřesnosti v rozehrávce vedly k přehrávání soupeřem a to vedlo k přečíslení a rychlému přechodu z pásma do pásma. Nakonec to vedlo k dalšímu inkasovanému gólu a Petr Hruška musel, i přes skvělé zákroky, lovit puk ze své sítě po čtvrté. 4:0 Třetí třetinu dohrával Baník v oslabení a tím se už nedostal do žádné šance. A tak se utkání dohrálo za stavu 4:0.

Po zápase plném akce, pěkného hokeje, hezké atmosféry, bohužel všechny body zůstavají v Děčíně.

Příští utkání hraje HC Baník Sokolov ve středu 23.11. od 18. hodin, kdy předehrává utkání z 28.12. s HC Draci Bílina