Jedlička, Antončík, Jakeš "C", Tuma, Matějček, Vlach, Matějek, Pulkrab, Hlinka, Kuchta, Kučera

Miloslav Šeba

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík

Předčasná mikulášská nadílka na Kobře

Souboj prvního s posledním dopadl lépe pro Kobru

V sobotu 3.12.2016 začalo 19. kolo druhé hokejové ligy, druhá polovina sezóny . Souboj týmů z opačných pólů tabulky HC Kobra Praha a HC Baník Sokolov.

Utkání nezačalo pro Baník vůbec dobře. Hned na začátku první třetiny lovil puk ze své sítě David Fečo. Kobra se ujala vedení 1:0. Po zákroku v polovině třetiny upadl nůž z brusle Davidovi Fečovi a do branky musel Petr Hruška, který bohužel inkasoval dva góly. Kobra se ujala vedení již 3:0. Fečova brusle byla opravena a ten se vrátil do branky. Baníkovští hráči se málo prosazovali. Nepřesné přihrávky nahrávaly soupeři, a tak první třetina skončila za stavu 3:0

Ve druhé třetině využil Baník přesilovku a Miroslav Jirušek vstřelil první gól. Asistenci si připsali Patrik Michálek a Martin Trapl. 3:1. Bohužel Kobra opět skórovala při vyloučení R. Kašpara za podražení. 4:1 Pak měl krásnou akci Petr Kukla, ale bohužel trefil pouze betony domácího brankáře. Stav zůstal stejný. Bohužel to, co se nepovedlo Baníku, povedlo se Kobře a ta vstřelila další branku. 5:1. I přesto, že Baník hrál přesilovku, skóre se nezměnilo v jeho prospěch, ale ve prospěch Kobry, která navýšila svoje vedení. Ještě před koncem třetiny měl skvělý zákrok David Fečo když vychytal únik domácího hráče. Stav na konci druhé třetiny 6:1

Těsně před koncem druhé třetiny byl vyloučen Petr Binias. Tím pádem začínala třetí třetina oslabením Sokolova, ale naštěstí bez gólu v síti Feča. Na Feča lítaly dělovky ze všech stran. Obrana Baníku nevěděla, kde jí hlava či brusle stojí. Bohužel to vyústilo opět v gól pro Kobru.7:1 Na druhé straně se štěstí usmálo na Radima Řezníčka, když po obrovské chybě domácího brankáře skóroval do prázdné branky. 7:2 Bohužel se šlo do čtyř, protože byl vyloučen Miroslav Jirušek za podražení a Baník se zase musel bránit. Ubránil. I přesto, že více šancí měla Kobra, dokázal gól vstřelit Baník. Petr Kukla získal puk a vystřelil na Bílka. Ten vyrazil, puk ale zůstal ležet a pohotový Miroslav Jirušek dokázal zakončit. 7:3 Tím, ale tato blamáž neskončila. V poslední minutě inkasoval Baník dvě branky. A tím byl podtržen odevzdaný výkon Baníku. Zápas skončil za stavu 9:3.

Další utkání sehraje HC Baník v sobotu na domácím ledě proti týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou od 17,30 hodin.