Bílek, Babický "A", Kolařík, Kulich, Keller

Borovanský, Kos "C", Slavíček, Záleský, Čurilla, Hegenbart "A", Janeček, Náprstek, Havlůj, Fortelka, Vyskočil, Brém

Jiří Parkmann

S Řisuty jsme vyválčili bod

Utkání, které jsme odehráli ve středu 1.2.2017 přineslo po dlouhé době bod do tabulky 2. ligy ČR. Prohráli jsme v prodloužení 3:2.
31 . kolo nám nabídlo zápas ve Slaném, kde se utkaly týmy HC Řisuty a HC Baník Sokolov. Sokolov nastoupil v sestavě s velkým počtem juniorů, protože tým teď bohužel trápí velká marodka.

Do zápasu lépe vstoupili Buldoci když vyhráli úvodní buly. A hned z toho byla akce, při které musel zasahovat David Fečo. V páté minutě byl faulován domácí hráč a bylo nařízeno trestné střílení, které k radosti hostů nebylo proměněno. Bohužel Baník zaváhal a krátce na to přece jen domácí vstřelili branku a ujali se vedení 1:0. Hráči Baníku to však nevzdávali a bojovali. Bohužel žádná z akcí nevedla ke změně stavu. Na druhé straně skvěle vychytal David Fečo domácího hráče, skvělým zákrokem a stav zůstal 1:0

Druhou úvodní buly opět vyhráli hráči Řisut a okamžitě se dostali do třetiny hostů. Domácí hráči se usadili ve třetině hostů a snažili se dostat puk za záda brankáře Feča. Naštěstí byli nepřesní a když už puk směřoval do branky tak brankář byl pozorný a několika skvělými zákroky akce zklikvidoval. Na druhé straně se sám ocitl mezi kruhy Ivan Říha, který vyslal dělovku na domácí branku, avšak nemířil přesně, stav tak zůstával stejný. Po té to zkusil i Řezníček, ale toho vychytal brankář. Před koncem druhé třetiny jako by hráči Baníku už byli myšlenkami v kabině a málem z toho byla inkasovaná branka kdyby opět nezasáhl brankář, který změnu skóre nedovolil. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0

Třetí třetina opět začala lépe pro hráče Buldoků a ti se nastěhovali do třetiny Baníku. Zkoušeli překonat Feča ze všech možných i nemožných stran, ale naštěstí hostující brankář byl pozorný a obrana se snažila. Ale co čert nechtěl, hráč Řisut se dostal přes dva obránce, vstřelil gól a tím zvýšil vedení domácího celku na 2:0. Baník se také snažil dostávat do obranné třetiny domácích a dařilo se. Ivan Říha opět pálil ostrou střelu, ale daleko od brány domácích. Zkoušel to i Petr Binias, ale také nebyl přesný. Ani Trapl či Davídek nebyli úspěšný. Nakonec Bamíku pomohlo vyloučení dvou hráčů Řisut a konečně se prosadili. Ivan Říha dal kontaktní gól na 2:1. Poté se hra začala kouskovat a byli vylučováni hráči na obou stranách. Baník si vytvořil tlak a k obrovské radosti hostů Petr Račanský vyrovnal na 2:2. Do konce třetiny už se stav nezměnil a šlo se do prodloužení.

Prodloužení bylo plné akcí .Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Zazvonilo břevno Fečovo branky, aby vzápětí zazvonila konstrukce domácí branky. Hráči Baníku obětavě padali do střel, nechtěli si nechat ujít zisk dvou bodů. Jenže se nepovedlo. 13 vteřin před koncem prodloužení zvedli ruce nad hlavu hráči Řisut a získali tak dva body. Stav se tedy psal 3:2 po prodloužení. Hráči Baníku tedy domů vezou alespoň jeden vybojovaný bod a po dlouhé sérii proher.

Další utkání sehrají doma před domácími fanoušky a to v sobotu od 17,30h proti HC Klášterec nad Ohří.